لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی (خرید، نصب، قیمت)

/لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی (خرید، نصب، قیمت)
لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی (خرید، نصب، قیمت)2020-01-14T16:15:37+03:30

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

محافظت از خانه و محل زندگی مسئله‌ای است که فکر انسان را از دیرباز مشغول خود کرده است. اگر نگاهی به زندگی نسل‌های پیشین خود بی اندازید متوجه می‌شوید که حتی زمان اقامت انسان در غارها نیز از شاخ و برگ درختان برای محافظت از پناهگاه استفاده‌شده است.

امروزه نیز شاهد آن هستیم که بسیاری از افراد حفاظ‌ هایی نظیر حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ بوته‌ای،حفاظ لیلیوم  و حفاظ بوته ای یا سیستم‌های امنیتی هوشمند را برای محافظت از خانه خود برمی‌گزینند. حفاظ شاخ گوزنی یکی از محبوب‌ترین حفاظ‌های ساختمان است که با الهام از شاخ گوزن ساخته‌شده است. شاخ‌های تیز و برنده حفاظ شاخ گوزنی با جوش خوردن میله‌گردهای فولادی و مقاوم به هم متصل شده و فکر عبور را در فکر هر سارقی باطل می‌سازند.

استفاده از حفاظ شاخ گوزنی می‌تواند کمک شایانی به حفظ امنیت مکان مسکونی یا تجاری کند و از آن در مقابل تهدیدات مختلف محافظت کند. ازآنجایی‌که داشتن آرامش در محل کار و زندگی یکی از عوامل مؤثر در افزایش کیفیت زندگی است،

حفاظ شاخ گوزنی می‌تواند با تأمین امنیت، آرامش را به همراه بیاورد. استفاده از حفاظ و نرده روی دیوار می‌تواند مانع از ورود غیرمجاز افراد به داخل محیط ساختمان شود و از طرفی مدل‌های مختلف این حفاظ‌ها سبب زیبایی ساختمان می‌شود.

حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ دیوار مکمل دیگر سیستم‌های امنیتی مانند دوربین مداربسته هستند و امنیت را به‌خوبی برقرار می‌سازند. ازاین‌رو می‌توانید از محصولاتی مانند حفاظ شاخ گوزنی شیراز و نرده حفاظ روی دیوار اصفهان برای برقراری امینت ساختمان‌های خود استفاده کنید.

مراکز خرید بسیاری در کشور وجود دارند که به‌صورت مستقیم این محصولات حفاظتی کاربردی را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌دهند. با مراجعه به وب‌سایت‌های مربوطه می‌توانید از قیمت حفاظ شاخ گوزنی در مشهد، کرج، شیراز و سایر شهرهای کشور اطلاع یابید. برخی مراکز خرید نیز اعلام میکنند که حفاظ شاخ گوزنی دست‌دوم نیز به فروش می‌رسانند, اما لازم است به اطلاع برسانیم بدلیل اینکه حفاظ شاخ گوزنی محصول تقریبا جدیدی میباشد لذا عملا حفاظ شاخ گوزنی دست دوم نیز وجود ندارد و اگر هم حفاظ شاخ گوزنی دست دوم وجود داشته باشد موقع جدا کردن از یکدیگر و جدا کردن از دیوار خود حفاظ و رنگ آن آسیب زیادی میبینند و عملا کارایی لازم را نخواهد داشت .

در اکثر استان‌ها و شهرهای ایران از  حفاظ روی دیوار استقبال ویژه‌ای شده و باکمی جست‌وجو در اینترنت می‌توان از قیمت حفاظ شاخ گوزنی در شیراز و قیمت حفاظ شاخ گوزنی اصفهان مطلع شد.

حفاظ‌های شاخ گوزنی در مدل‌های مختلفی هستند که شامل حفاظ لیلیومی، حفاظ آبشاری و غیره هستند که می‌توان متناسب با نمای ساختمان از آن‌ها استفاده کرد. این حفاظ‌ها دارای نوک‌های برنده و تیز بوده و به خاطر حالت ساختی که دارند تقریباً غیرقابل عبور هستند.

باید در نظر داشت که سیستم­های امنیتی همچون دزدگیر و دوربین نمی‌تواند جایگزین حفاظ‌های فیزیکی شوند زیرا سیستمهای امنیتی دوربین بیشتر نقش نظارتی و اطلاع‌رسانی داشته و نمی‌توانند مانع از ورود افراد به داخل مکان موردنظر شوند ازاین‌رو استفاده از این حفاظ‌ها به‌شدت توصیه می‌شود.

این حفاظ‌ها دارای مدل‌های مختلف و با تراکم‌های متفاوت هستند و قیمت آن‌ها نیز با توجه به مدل و سایر پارامترها متغیر است. در ادامه مقاله به بررسی انواع مدل‌ها و عوامل مؤثر بر قیمت آن می‌پردازیم.

حفاظ شاخ گوزنی با طراحی منحصربه‌ فرد خود بروی تمامی دیوارها و حتی پنجره‌ها قابل‌نصب بوده و بیشترین ایمنی را فراهم می‌سازد. این حفاظ معمولاً در ارتفاع ۵۰ تا ۱۴۰ سانتی‌متری تولیدشده و برای برخی مکان‌ها در ارتفاعات بلندتر نیز قابل‌تولید است.

همچنین حفاظ شاخ گوزنی بروی فلز، بتن و سنگ قابل‌نصب است و با توجه به نوک‌تیز و برنده‌ای که دارد فقط برای محیط‌های بیرونی قابل‌استفاده است. تعداد شاخه‌های اصلی میله‌گرد در هر شاخه یک و دو متری بیانگر تراکم حفاظ شاخ گوزنی است. شاخه‌های اصلی از سایر شاخه‌ها بلندتر بوده که به‌صورت عرضی و در ردیف وسط قرار می‌گیرند.

تراکم ۷,۸، ۱۰، ۱۲، ۱۴ و ۱۶ شناخته‌شده‌ترین تراکم‌های شاخ گوزنی هستند، البته امکان سفارشی‌سازی تراکم‌ها نیز ممکن خواهد بود.  در ادامه در خصوص مراکز خرید حفاظ شاخ گوزنی، قیمت حفاظ شاخ گوزنی در کرج و مشهد و همین‌طور نصب حفاظ شاخ گوزنی شمال ایران و کرج بیشتر صحبت خواهد شد. سرفصل‌های عنوان‌شده در این مقاله عبارت‌اند از:

 • اهمیت استفاده از حفاظ شاخ گوزنی در ساختمان
 • قیمت حفاظ شاخ گوزنی در کرج و شرایط نصب آن
 • عوامل تأثیرگذار بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی
 • چرا  استفاده از حفاظ شاخ گوزنی در ساختمان توصیه می‌شود؟
 • چه پارامترهایی  بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی مؤثر است
 • مدل‌های مختلف حفاظ شاخ گوزنی و مزایای استفاده از حفاظ شاخ گوزنی
 • قیمت حفاظ شاخ گوزنی در شیراز و شرایط نصب آن

اهمیت استفاده از حفاظ شاخ گوزنی در ساختمان

اهمیت استفاده از حفاظ شاخ گوزنی در ساختمان

یکی از جدیدترین حفاظ‌های ساختمانی حفاظ شاخ گوزنی است که بیشتر برای حفاظت ساختمان‌های مسکونی و ساختمان‌هایی که دارای حیاط یا بالکن هستند قابل‌استفاده خواهد بود. این محصول به دلیل زیبایی خاص، استحکام فوق‌العاده و امکان سفارشی‌سازی با طول، عرض، ارتفاع و تراکم متفاوت، بسیار موردتوجه قرارگرفته است.

اهمیت استفاده از حفاظ شاخ گوزنی در ساختمان عبارت‌اند از:

 1. استحکام بالا: در تولید حفاظ شاخ گوزنی از میله‌گردهای فولادی مقاوم با سایز ۱۰ استفاده می‌شود که کیفیت بسیار بالایی داشته و سبب استحکام این محصول می‌شود. بالا بودن استحکام حفاظ شاخ گوزنی سبب شده که در تمام ساختمان‌ها با کاربری‌های مختلف مورداستفاده قرار گیرد. کیفیت بالای این محصول امکان استفاده از آن را در هر شرایط آب و هوایی ممکن می‌سازد.
 2. نصب سریع: با طراحی خاص و منحصربه‌فرد حفاظ شاخ گوزنی می‌توان آن را در مدت‌زمان بسیار کوتاهی بروی انواع دیوار نصب کرد. همچنین به دلیل سهولت در نصب این مدل از حفاظ قبل و یا بعد از اسکان در ساختمان نیز قابل‌اجرا خواهد بود.
 3. امنیت بالا: حفاظ شاخ گوزنی با تراکم و ارتفاع بسیار بالایی تولید می‌شود ازاین‌رو از ضریب امنیت بسیار بالایی برخوردار است.
 4. ظاهر زیبا: در مقابل سایر حفاظ‌های نرده‌ای و کلاسیک که دیوارهای زندان را برای انسان تداعی می‌کنند این حفاظ با الهام از شاخ‌های گوزن علاوه بر تأمین امنیت ساختمان سبب زیبایی آن نیز می‌شود.
 5. قیمت مناسب: یکی از دلایل محبوبیت حفاظ‌های شاخ گوزنی قیمت مناسب آن است. این محصول باکیفیت از بهترین مواد اولیه تولیدشده که ازنظر قیمتی نیز بسیار مقرون‌به‌صرفه است. برای اطلاع از قیمت حفاظ شاخ گوزنی در کرج یا مشهد می‌توانید به وب‌سایت‌ها و یا مراکز خرید حضوری مراجعه کنید.

غیرقابل نفوذ بودن به دلیل وجود شاخ‌هایی تیز و در هم‌ پیچیده، قابلیت نصب بروی انواع متریال اعم از فلز، بتن و سنگ، استحکام و مقاومت بالا در برابر شرایط آب و هوایی، هزینه نگهداری اندک، قابلیت سفارشی‌سازی در اندازه و تراکم، نصب سریع و آسان و زیبایی از مهم‌ترین مزیت‌های حفاظ شاخ گوزنی است.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی در کرج و شرایط نصب آن

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

امنیت و حفاظت از محل سکونت از اصلی‌ترین مواردی است که انسان‌ها در طول زندگی به آن نیاز داشته و در تلاش‌اند تا با پرداخت هزینه‌های مربوطه ایمنی و آسایش را برای زندگی خود فراهم سازند. داشتن سیستم امنیتی و برخورداری ساختمان از تجهیزات حفاظتی همچون دوربین مداربسته، دزدگیر و یا انواع حفاظ‌های دیوار و ساختمان ازجمله مواردی است که زمان خرید مسکن مورد توجه خریدار قرار می‌گیرد.

اگرچه تجهیزات امنیتی مدرنی وارد بازار شدند که توانایی بیشتری برای حفظ امنیت ساختمان دارند اما حفاظ‌های امنیتی نظیر حفاظ شاخ گوزنی به دلیل قیمت مناسبی که دارند همچنان جایگاه خود را در بازار حفظ کرده‌اند. حفاظ‌هایی نظیر حفاظ شاخ گوزنی با ساختار درهم‌پیچیده و شلوغی که دارند از ورود سارقان و افراد متجاوز به داخل ساختمان جلوگیری می‌کنند.

حفاظ شاخ گوزنی کرج با قیمت مناسب و به‌صورت مستقیم قابل خریداری است ازاین‌رو قابل‌توجه افراد بی‌شماری قرارگرفته است. کارخانه لوکس حفاظ در جاده شهریار و محله آدران قرار دارد و بعلت نزدیکی به استان البرز و کرج پروژه های بسیار زیادی را در کرج و اطراف کرج مانند مهر شهر , کردان , اتوبان کرج تهران , جاده مخصوص , جاده سهیلیه و غیره اجرا نموده است .  شما میتوانید از طریق صفحه نمونه کار های شاخ گوزنی در کرج  آدرس و عکس پروژه های انجام شده در کرج را ببینید و از آنها بازدید نمایید .

برای دیدن بهترین نمونه های نصب حفاظ شاخ گوزنی در تهران میتوانید از صفحه حفاظ شاخ گوزنی در تهران بازدید نمایید .

یکی از مراکز خرید حفاظ شاخ گوزنی در کرج صنایع فلزی کاوه است. این شرکت با بهره‌گیری از تجهیزات به‌روز و پیشرفته و با به‌کارگیری افراد باتجربه به تولید حفاظ شاخ گوزنی در کرج می‌پردازد.

تمام مراحل تولید و ساخت حفاظ شاخ گوزنی توسط لوکس حفاظ در تهران و در کارخانه انجام‌شده، علاوه بر این رنگ‌آمیزی حرفه ای و با رنگ کوره ای الکترو استاتیک و جوشکاری با روش تحت گاز co2 حفاظ نیز در کارخانه انجام می‌شود. نصب این محصول باید توسط متخصصان باتجربه و ماهر انجام شود زیرا فقط این افراد می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن حفاظ شاخ گوزنی را بروی دیوار ساختمان نصب کنند.

حفاظ شاخ گوزنی کرج در ارتفاع‌های ۳۰ تا ۱۴۰ سانتی‌متر، با تراکم طولی ۸، ۱۰، ۱۲ و تراکم عرضی ۵ و ۶ سانتی‌متر تولیدشده‌اند. تنوع در تراکم و ارتفاع این امکان را برای مصرف‌کنندگان فراهم می‌سازد که حفاظی متناسب با نیاز خود انتخاب کنند.

حفاظ شاخ گوزنی تولیدشده توسط صنایع فلزی کاوه  رنگ‌آمیزی شده است لذا امکان سفارش رنگ مطابق با نمای ساختمان ممکن خواهد بود. اگر به دنبال قیمت حفاظ شاخ گوزنی در اصفهان نیز هستید می‌توانید با صنایع فلزی کاوه تماس بگیرید.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی در کرج به عواملی چون رنگ، نوع جوش، تراکم و ارتفاع حفاظ وابسته است به‌طور مثال حفاظی با ارتفاع ۱۲ سانتی‌متر و تراکم ۱۲ به دلیل برخورداری از میله‌گردهای بیشتر از امنیت بالاتری برخوردار بوده و متعاقباً قیمت بالاتری دارد.

نمونه ای از حفاظ شاخ گوزنی

نمونه‌ای دیگر از حفاظ شاخ گوزنی کرج، حفاظ لوکس است که حفاظ‌های شاخ گوزنی خود را در تراکم‌های ۱۱ تا ۱۵ تولید می‌کند. این مجموعه برای اتصال میله‌گردهای حفاظ شاخ گوزنی از دو نوع جوش الکترود و جوش Co2 استفاده می‌کند که این فاکتور در تعیین قیمت حفاظ شاخ گوزنی در کرج نقش عمده‌ای دارد.

میله‌گردها با آرایشی منظم و درهم‌تنیده به هم جوش می‌خورند تا مانع از عبور هر جنبنده‌ای به داخل ساختمان شوند. همان‌طوری که قبلاً گفتیم حفاظ شاخ گوزنی برای انواع نماهای کامپوزیت، سنگ و یا فلز قابل پیاده‌سازی بوده و با تغییر ارتفاع و تراکم می‌توان محصولی مطابق سلیقه مشتری تولید کرد.

حفاظ برتر نمونه‌ای دیگر از شرکت‌های سازنده حفاظ شاخ گوزنی کرج است که در رقابت با تولیدکنندگان دیگر در زمینه کیفیت و تولید محصولی با قیمت مناسب توانسته در سال ۹۶ بیش از نیمی از صادرات و تقریباً ۶۰ درصد از نیاز داخل را در زمینه تولید انواع حفاظ‌های ساختمانی از آن خود کند.

حفاظ شاخ گوزنی تولیدشده توسط حفاظ برتر در ارتفاع ۵۰ تا ۱۵۰ سانتی‌متر و با تراکم‌های مختلف ۸،۹، ۱۱، ۱۲ تا ۲۵ موجود هستند. جهت اطلاع از قیمت حفاظ شاخ گوزن در کرج می‌توانید از طریق ارسال ایمیل، پیامک و یا تماس تلفنی با این مجموعه ارتباط برقرار کنید. آهن سازه از دیگر سازندگان حفاظ شاخ گوزنی کرج است که همانند رقبای خود محصولاتی باکیفیت را روانه بازار کرده است.

عوامل تأثیرگذار بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی

به دلیل استحکام حفاظ شاخ گوزنی می‌توان از آن در هر شرایط آب و هوایی استفاده کرد ازاین‌جهت فروش آن با رشد فراوانی همراه شده است. حتی حفاظ شاخ گوزنی دست‌دوم در بسیاری از مراکز خرید این نوع حفاظ به فروش می‌رسد.

در بین مدل‌های مختلف حفاظ ساختمان مانند بوته‌ای، لیلیوم، نیزار و شاخ گوزنی، حفاظ بوته‌ای و شاخ گوزنی از قیمت پایین‌تری برخوردارند. ازآنجایی‌که حفاظ شاخ گوزنی از قطعات کوچک نوک‌تیز با تعداد بالا تشکیل‌شده است لذا بسیار مقرون‌به‌صرفه خواهد بود. حفاظ شاخ گوزنی نوک‌تیز معمولاً برای باغ‌ها و منازل مسکونی که دارای حیاط‌خلوت هستند مورداستفاده قرار می‌گیرند. برای اطلاع از قیمت حفاظ شاخ گوزنی در مشهد می‌توانید به وب‌سایت حفاظ سازه مراجعه کنید.

عوامل تأثیرگذار بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی

شکل حفاظ بوته‌ای به لحاظ ساختاری بسیار شبیه به حفاظ شاخ گوزنی است با این تفاوت که حفاظ بوته‌ای دارای یک ردیف بیشتر در عرض است. قیمت حفاظ بوته‌ای مشهد ۱۰ تا ۲۰ درصد بیشتر از قیمت حفاظ شاخ گوزنی در مشهد است.

معمولاً حفاظ شاخ گوزنی با میله‌گردهایی به ضخامت ۹ یا ۱۰ تولید می‌شوند زیرا هم ازنظر امنیت و هم قیمت بسیار مناسب هستند. استفاده از میله‌گرد ضخیم‌تر سبب افزایش قیمت حفاظ خواهد شد. حفاظ سازه یکی از شرکت‌های سازنده حفاظ شاخ گوزنی مشهد است که قادر است با توجه به تمایل خریدار محصولی سفارشی تولید کند. در این صورت اگر خریدار بخواهد حفاظ شاخ گوزنی با میله‌گردهایی به ضخامت ۱۲ تولید شود حفاظ سازه قادر به ساخت این محصول خواهد بود.

نکته‌ی دیگری که بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی تأثیر می‌گذارد ارتفاع حفاظ است. به‌طورکلی هرچه ارتفاع حفاظ بیشتر باشد حفاظ گران‌تر و هرچه ارتفاع حفاظ کمتر باشند طبعاً حفاظ ارزان‌تر خواهد بود. حفاظ شاخ گوزنی مشهد با ارتفاع ۹۰ تا ۱۲۰ سانتی‌متر، توسط تیم حفاظ سازه تولید می‌شوند. اما در موارد مختلف و باوجود محدودیت‌هایی در ساختمان این شرکت قادر است تا حفاظ شاخ گوزنی و بوته‌ای خود را از ارتفاع ۴۰ تا ۲۰۰ سانتی‌متر سفارشی‌سازی کند.

حفاظ‌های نیزار و لیلیوم دارای شکلی ثابت و یکپارچه هستند که بحث تراکم در ساخت آن‌ها مطرح نخواهد بود اما میزان تراکم در حفاظ شاخ گوزنی یکی دیگر از عوامل مؤثر بر قیمت‌گذاری این محصول است. پیش‌تر گفتیم که تعداد ردیف‌های اصلی بکار رفته در طول یک متر از حفاظ تراکم آن را تعریف می‌کند. بنابراین اگر حفاظ شاخ گوزنی مشهد دارای تراکم ۹ باشد این بدین معناست که در طول یک متر از حفاظ ۹ شاخه اصلی در نظر گرفته‌شده است.

نوع جوش مورد استفاده در حفاظ شاخ گوزنی

نوع جوش قطعات در حفاظ شاخ گوزنی به دو روش جوشکاری با الکترود و جوشکاری تحت گاز CO2 انجام می‌شود. حفاظ شاخ گوزنی با جوشکاری تحت گاز CO2 دارای اتصال محکم‌تری نسبت به جوشکاری به روش الکترود است. زیرا در روش جوش تحت گاز CO2 هوا به داخل نقطه‌جوش نفوذ نکرده و این امر اتصال محکم‌تری را بین قطعات فلزی ایجاد می‌کند.

برای اطلاع از قیمت حفاظ شاخ گوزنی در مشهد باید به نوع جوشکاری حفاظ نیز توجه داشته باشید زیرا حفاظ جوشکاری شده تحت گاز CO2 نسبت به جوشکاری به روش الکترود گران‌تر است. اگرچه حفاظ‌هایی که به روش جوشکاری الکترود  به یکدیگر متصل شدند قیمت پایین‌تری دارند اما دارای اتصالی ضعیف بوده که ممکن است دچار زنگ‌زدگی و یا شکستگی شوند.

برای رنگ‌آمیزی حفاظ شاخ گوزنی از دو رنگ مایع و رنگ کوره‌ای الکترواستاتیک استفاده می‌شود. به دلیل ارزان‌تر بودن رنگ مایع و رنگ‌آمیزی ساده‌تر حفاظ‌های رنگ‌آمیزی شده با رنگ مایع ارزان‌تر هستند. رنگ مایع در برابر گرما و سرما مقاومت کمتری از خود نشان داده و نسبت به رنگ کوره‌ای از ماندگاری کمتری برخوردار است.

بنابراین می‌توان گفت که حفاظ بوته‌ای مشهد که با رنگ کوره‌ای رنگ‌آمیزی شده‌ دارای قیمت بالاتری است زیرا رنگ پودری مورداستفاده در این روش رنگ‌آمیزی گران بوده و همین‌طور برای رنگ‌آمیزی با این روش به کوره پخت رنگ و متعلقات آن نیاز است. اگرچه این روش رنگ‌آمیزی زمان بیشتری را می‌طلبد اما نسبت به رنگ مایع مقاوم‌تر بوده و ماندگاری بیشتری دارد.

حفاظ شاخ گوزنی نوعی محصول حفاظتی است که به‌واسطه ساختار ویژه و طراحی خاصی که دارد می‌تواند سبب زیباتر شدن نمای ساختمان شود. قیمت مناسب حفاظ شاخ گوزنی سبب شده تا بتوان از آن برای تمام ساختمان‌ها با کاربری‌های متفاوت استفاده کرد.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی در مشهد، کرج، اصفهان، شیراز و سایر شهرهای ایران یکسان است زیرا که عوامل تعیین‌کننده‌ای همچون نوع جوش، رنگ‌آمیزی، تراکم و ارتفاع حفاظ در قیمت‌گذاری آن مؤثر خواهد بود. حفاظ شاخ گوزنی کرج توسط صنایع فلزی کاوه، حفاظ لوکس و دیگر شرکت‌های سازنده تولید و روانه بازار شده‌اند.

مراکز خرید حفاظ شاخ گوزنی

چرا  استفاده از حفاظ شاخ گوزنی در ساختمان توصیه می‌شود؟

استفاده از حفاظ شاخ گوزنی در ساختمان

دلایل مختلفی برای استفاده از حفاظ شاخ گوزنی در ساختمان وجود دارد که می‌تواند صاحب آن ساختمان را مجاب کند تا از این حفاظ بهره‌مند شود.

با یقین می‌توان گفت که اولین و مهم‌ترین دلیل استفاده از حفاظی مثل حفاظ دیوار اصفهان تأمین امنیت است. زیرا وجود نرده حفاظ روی دیوار اصفهان سبب می‌شود که افراد متجاوز نتوانند وارد ساختمان و محل مورد نظر شوند و همچنین علاوه بر جلوگیری از ورود، در صورت پافشاری افراد متجاوز می‌تواند خطرات جانی را برای آن‌ها به همراه داشته باشد که این امر کمک می‌کند تا افراد متجاوز تلاشی برای ورود به ساختمان نکنند.

در شهرهایی مانند اصفهان و شیراز از این حفاظ‌ها برای تأمین امنیت ساختمان استفاده می‌شود و به‌راحتی با یک سرچ ساده می‌توان مراکز حفاظ شاخ گوزنی شیراز را پیدا کرد و یا از قیمت حفاظ شاخ گوزنی اصفهان مطلع شد. وب­سایت­های زیادی هستند که اطلاعاتی در مورد قیمت حفاظ شاخ گوزنی در شیراز و اصفهان در اختیار خریداران قرار می­دهند.

تراکم بالای حفاظ شاخ گوزنی شیراز به همراه نوک تیز و برنده­ و همچنین استحکام بالای آن­، سبب می‌شود تا امنیت برای ساختمان فراهم شود

دومین دلیل مهم که بعد از امنیت ساختمان فرد را مجاب به استفاده از حفاظ دیوار اصفهان می‌کند تأثیر آن بر زیبایی ساختمان است. همان‌طور که گفته شد این حفاظ‌ها دارای مدل‌های گوناگون مانند لیلیومی، آبشاری، نرده‌ای و شاخ گوزنی هستند که می‌توان با توجه به سلیقه و نوع نمای ظاهری ساختمان از یکی از این حفاظ‌ها استفاده کرد. علاوه بر این قابلیت رنگ‌پذیری حفاظ دیوار اصفهان سبب می‌شود تا ازلحاظ رنگی نیز با نمای ساختمان متناسب باشد و زیبایی ساختمان را دوچندان کند.

طول عمر بالا و کیفیت مناسب حفاظ شاخ گوزنی شیراز سبب می‌شود تا افراد با خیال آسوده‌تر از این حفاظ‌ها استفاده کنند. همان‌طور که ذکر شد تمام این دلایل سبب می‌شود تا استفاده از حفاظ شاخ گوزنی در ساختمان توصیه شود.

لازم به ذکر است که یافتن مراکز فروش این حفاظ‌ها در استان‌های مختلف بسیار آسان بوده و به سادگی می‌توان مراکز فروش و نصب  حفاظ شاخ گوزنی شیراز یا حفاظ دیوار اصفهانرا پیدا کرد. همچنین وب­سایت­های زیادی هستند که اطلاعاتی در مورد قیمت حفاظ شاخ گوزنی در شیراز یا اصفهان ارائه می­دهند.

چه پارامترهایی  بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی مؤثر است

پارامتر¬های مؤثر بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی

پارامترهای مختلفی در قیمت حفاظ شاخ گوزنی اصفهان تأثیرگذار است و می‌تواند بازه قیمتی هر مدل از حفاظ‌ها را متغیر سازد. اولین پارامتر مؤثر بر قیمت، مدل حفاظ موردنظر است.

بدین معنا که حفاظ لیلیومی و حفاظ لاله‌ای در اندازه و متراژ برابر قیمتی متفاوت دارند و به همین صورت حفاظ‌های دیگر مانند حفاظ شاخ گوزنی و آبشاری. درمجموع تمامی مدل‌های حفاظ شاخ گوزنی شیراز یا حفاظ دیوار اصفهان در شرایط برابر دارای قیمتی متفاوت هستند.

حال اگر بخواهیم هر نوع از حفاظ‌ها را مورد بررسی قرار دهیم و عوامل تأثیرگذار قیمت در آن را بررسی کنیم، در ابتدا باید به میزان تراکم آن اشاره کنیم. طبیعتاً هر چه تراکم حفاظ بیشتر باشد به علت استفاده بیشتر از آهن و میلگرد قیمت بیشتری دارد اما توجه داشته باشید که حفاظی با تراکم بیشتر امنیت مکان مورد نظر را بیشتر تأمین می‌کند.

عامل بعدی ارتفاع حفاظ است که حفاظ شاخ گوزنی شیراز معمولاً در ارتفاع‌های ۳۰ تا ۱۴۰ سانتی‌متر ساخته می‌شوند.

این مورد هم دقیقاً مانند تراکم بوده و به ازای ارتفاع بیشتر به قیمت حفاظ افزوده می‌شود زیرا از مقدار میلگرد بیشتری استفاده می‌شود. استفاده از ارتفاع بیشتر کار را برای ورود غیرمجاز افراد متجاوز سخت‌تر می‌کند.

لازم به ذکر است که تراکم حفاظ‌ شاخ گوزنی شیراز یا نرده حفاظ روی دیوار اصفهان در صورت محاسبه، قابل ساخت است که شامل تراکم طولی و عرضی است. معمولاً تراکم طولی بین ۸ تا ۱۲ و تراکم عرضی بین ۵ تا ۶ سانتیمتر است. لازم به یادآوری است که عواملی همچون نوع رنگ و نوع جوشی که در به هم چسباندن حفاظ‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد در قیمت نهایی حفاظ‌ها تأثیرگذار است.

مدل‌های مختلف حفاظ شاخ گوزنی و مزایای استفاده از حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ لیلیوم

انواع حفاظ دیوار ازجمله حفاظ دیوار اصفهان، در چهار مدل متنوع در بازار موجود بوده که هرکدام ویژگی منحصربه‌فرد خود را دارا هستند. در ادامه انواع این حفاظ‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرند:

 1. حفاظ لیلیومی:

  این حفاظ که به شکل گل لیلیوم طراحی‌شده است ظاهری زیبا و متفاوت داشته و با این ظاهر ویژه و خاصی که دارد در تأمین امنیت منازل بسیار مناسب خواهد بود. این مدل از حفاظ دیوار اصفهان می‌تواند به شیوه‌های مختلفی رنگ‌آمیزی شود. ازآنجایی‌که شاخه‌های این مدل از حفاظ دیوار اصفهان از مرکز گسترش می‌یابند می‌تواند امنیت بالایی را برای ساختمان‌ها فراهم سازد. نرده حفاظ روی دیوار اصفهان مدل لیلیوم در ارتفاع و تراکم متفاوت قابل ساختن است بنابراین مصرف‌کننده می‌تواند با توجه به نیاز خود تراکم و ارتفاع مورد نظر را به تولیدکننده حفاظ دیوار اصفهان اعلام کند تا محصولی سفارشی‌شده به دست وی برسد.

 2. حفاظ شاخ گوزنی:

  این حفاظ که با الهام از شاخ گوزن طراحی‌شده است یکی از ایمن‌ترین نوع حفاظ شاخ گوزنی شیراز است. با توجه به اینکه میله‌گردهای بکار رفته در این مدل حفاظ به‌صورت شاخ‌های گوزن در کنار هم قرارگرفته‌اند بنابراین هیچ جنبنده‌ای چه انسان و چه حیوان نمی‌توانند از این حفاظ عبور کنند. نصب این مدل از حفاظ دیوار اصفهان بسیار ساده بوده و بروی انواع دیوار سنگی، بتونی و یا فلزی قابل‌نصب است. با توجه به اینکه از میله‌گرد ۱۰ در ساخت این مدل حفاظ استفاده می‌شود بنابراین ماندگاری بالایی داشته و پس از نصب به مراقبت خاصی نیاز ندارد. حفاظ شاخ گوزنی شیراز در ابعاد مختلفی در بازار موجود بوده و یکی از پرطرفدارترین و پرفروش‌ترین مدل‌های نرده حفاظ روی دیوار اصفهان است.

ارتفاع استاندارد حفاظ دیوار اصفهان مدل لیلیومی بین ۸۰ تا ۱۲۰ سانتی‌متر است که می‌توان از آن در ساختمان‌های مسکونی، تجاری و یا اداری استفاده کرد.

 1. حفاظ لاله‌ای:

  با ساختار لاله‌ای شکلی که این حفاظ دیوار اصفهان دارد زیبایی آن بسیار چشم‌نواز بوده و همانند سایر حفاظ‌ها برای تأمین امنیت ساختمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگرچه این مدل نسبت به حفاظ شاخ گوزنی شیراز زیباتر دیده‌شده اما نسبت به مدل شاخ گوزنی از امنیت کمتری برخوردار است. با توجه به اینکه در حفاظ لاله‌ای شکل امکان اضافه کردن میله‌های عرضی وجود ندارد بنابراین نسبت به سایر مدل‌ها ارزان‌تر بوده و به این دلیل توجه مشتریان را به‌سوی خود جلب می‌کند. حفاظ دیوار اصفهان مدل لاله‌ای در ارتفاع‌های متفاوتی تولید می‌شود و متداول‌ترین ارتفاع آن ۹۰ سانتی‌متر است. تراکم این مدل نرده حفاظ روی دیوار اصفهان متغیر بوده اما حالت استاندارد آن به‌صورت ۴ گل در یک و نیم متر، ساخته می‌شود.

 2. حفاظ آبشاری:

  این مدل از حفاظ دیوار اصفهان که به شکل آبشاری ساخته می‌شود، می‌تواند نقش مؤثری در تأمین امنیت ساختمان شما ایفا کند. این حفاظ در تراکم‌های متفاوتی ساخته می‌شود و از ماندگاری بالا و عمر طولانی برخوردار است. با نصب این مدل نرده حفاظ روی دیوار اصفهان مطمئن باشید که هیچ فرد غیرمجازی نمی‌تواند از دیوار ساختمان شما بالا رود و به محل زندگی شما دسترسی یابد.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی در شیراز و اصفهان و شرایط نصب آن

قیمت حفاظ شاخ گوزنی در شیراز و اصفهان

با توجه به مدرنیته شدن زندگی‌های امروزی ابزار محافظتی ساختمان‌ها نیز تغییر کرده و به شکل الکترونیکی درآمده است. دوربین‌های مداربسته، دزدگیرهای حساس به حرکت یا صدا، نمونه‌هایی از سیستم‌های امنیتی امروزی هستند که در محافظت از ساختمان‌های مسکونی بسیار کاربردی هستند. اما مسئله‌ای که ممکن است ذهن شما را درگیر خود کند این است که این وسایل که اغلب به‌صورت ناظر و ثبت‌کننده واقعه هستند

نمی‌توانند از ورود افراد غیرمجاز به ساختمان جلوگیری کنند. ازاین‌رو کماکان حفاظ‌ها و نرده‌های روی دیوار بهترین محافظان در برابر ورود افراد غیرمجاز به محل زندگی شما خواهند بود. از طرفی قیمت حفاظ شاخ گوزنی اصفهان یا قیمت حفاظ شاخ گوزنی در شیراز نسبت به سایر سیستم‌های امنیتی پایین‌تر است، بنابراین این نوع حفاظ­ها همچنان جایگاه خود را در بازار حفظ کرده و علاقه‌مندان را به‌سوی خود جذب می‌کنند.

یکی از مراکز خرید حفاظ شاخ گوزنی شیراز گروه صنعتی فرات است که محصولات خود را به سراسر کشور ارسال می‌کند. گروه صنعتی فرات تولیدکننده انواع حفاظ بوته‌ای، آبشاری لاله‌ای، سرنیزه‌ای و حفاظ شاخ گوزنی شیراز است که با بهترین کیفیت محصولات خود را روانه بازار می‌کند. ویژگی این تولیدکننده­ی حفاظ دیوار اصفهان این است که قبل از خرید می‌توانید با مشاوران مجموعه مشورت کرده و محصولی متناسب با نیازتان انتخاب کنید.

همچنین در صورت نیاز می‌توانید محصولی سفارشی را خریداری کنید. قیمت حفاظ شاخ گوزنی در شیراز و اصفهان که توسط گروه صنعتی فرات تولید می‌شوند بسیار مناسب بوده و نصب آن‌ها نیز آسان و بسیار سریع انجام می‌شود.

رنگ‌آمیزی حفاظ شاخ گوزنی شیراز که توسط گروه صنعتی فرات تولید می‌شود به‌صورت کوره‌ای بوده و به انتخاب شما انجام می‌شود. ازآنجایی‌که رنگ‌آمیزی کوره‌ای تحت حرارت انجام می‌شود بنابراین حفاظ شاخ گوزنی شیراز که توسط گروه صنعتی فرات تولید می‌شوند

از دوام و ماندگاری بالایی برخوردار بوده و تا مدت‌ها زیبایی خود را حفظ می‌کنند. رنگ استاتیک، جوش CO2، میله‌گرد ۱۰ و تراکم ۱۴ از اصلی‌ترین خصوصیت حفاظ تولیدشده توسط این گروه صنعتی است بنابراین حفاظ دیوار اصفهان و یا حفاظ شاخ گوزنی شیراز که توسط این گروه صنعتی تولیدشده‌اند از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند.

برای اطلاع از قیمت حفاظ شاخ گوزنی اصفهان یا قیمت حفاظ شاخ گوزنی در شیراز می‌توانید به وب‌سایت گروه صنعتی فرات مراجعه کرده و یا با آن‌ها تماس بگیرید.

انواع نرده حفاظ روی دیوار اصفهان در چهار مدل لیلیومی، آبشاری، لاله‌ای و شاخ گوزنی در بازار موجود هستند. یکی از پرفروش‌ترین حفاظ دیوار اصفهان، حفاظ شاخ گوزنی است که طرفداران زیادی دارد زیرا علاوه بر ساختار زیبا و منحصربه‌فرد خود می‌تواند در تأمین امنیت ساختمان‌های مسکونی یا تجاری بسیار مؤثر باشد.

یکی از شرکت‌های تولیدکننده حفاظ شاخ گوزنی شیراز شرکت صنعتی فرات است که محصولاتی باکیفیت و با ماندگاری بالا روانه بازار می‌کند.

اگر به دنبال قیمت حفاظ شاخ گوزنی در شیراز یا اصفهان هستید می‌توانید به وب‌سایت این گروه تولیدی مراجعه کرده و یا با آن‌ها تماس بگیرید. قیمت حفاظ شاخ گوزنی اصفهان که توسط گروه صنعتی فرات تولیدشده بسیار مناسب است.

با مراجعه به سایر وب‌سایت‌ها نیز می‌توانید از قیمت حفاظ شاخ گوزنی در شیراز و اصفهان که توسط سایر گروه‌های تولیدی ساخته می‌شوند مطلع شوید.

Call Now Buttonتماس