حفاظ شاخ گوزنی (قیمت + معرفی نمونه کار ) Fence protection

/حفاظ شاخ گوزنی (قیمت + معرفی نمونه کار ) Fence protection
حفاظ شاخ گوزنی (قیمت + معرفی نمونه کار ) Fence protection2020-05-22T15:02:02+04:30

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

قیمت حفاظ شاخ گوزنی برای افزایش امنیت ساختمان خود اقدام به نصب حفاظ شاخ گوزنی نمایید

حفاظ شاخ گوزنی از لوکس حفاظ – نمونمه  کار

حفاظ شاخ گوزنی چیست ؟

حفاظ شاخ گوزنی در واقع نوعی نرده روی دیوار است که از سری نسل جدید حفاظ روی دیوار میباشد . با توجه به ایراداتی که نرده های قدیمی داشتند از جمله عدم تامین امنیت و نداشتن زیبایی ظاهری تولید کنندگان نرده و حفاظ روی دیوار از جمله لوکس حفاظ به فکر طراحی و تولید نرده حفاظ های جدید افتادند تا هم امنیت کامل را تامین کند و هم زیبایی ظاهری خوب و متناسب با نماهای مختلف ساختمان داشته باشد

حفاظ شاخ گوزنی : این مطالب حاصل بیش از ۲۵ سال سابقه در تهیه و توزیع آهن آلات ساختمانی و تولید انواع درب های لوکس و نرده و حفاظ شاخ گوزنی میباشد که توصیه میشود قبل از خرید درب و نرده و حفاظ  این مطالب را مطالعه نمایید . تمامی عکسهای مربوط به حفاظ شاخ گوزنی در این سایت متعلق به لوکس حفاظ میباشد که متاسفانه همکاران ما بدون اجازه در سایتهای خود استفاده نموده اند.

تاریخچه حفاظ شاخ گوزنی : Best Security Fence for Home Defense و نرده کشی روی دیوار

از زندگی انسان‌های اولیه تا زندگی مدرن و الکتریکال امروزی، همیشه انسان نیازمند ترفندهایی برای افزایش امنیت محل زندگی خود بوده که راه حل آن نیز از ابتدا تاکنون نصب حفاظ ساختمان بوده است. وقتی انسان‌های اولیه در غارها زندگی می‌کردند، برای حفاظت خود از حمله‌ی حیوانات وحشی، تله‌ها و حصار هایی از چوب درختان و شاخ های بزرگ حیوانات مثل شاخ گوزن در نزدیک محل زندگیشان کار می‌گذاشته‌اند تا حیوانات و یا دشمن به دام افتاده و نتوانند وارد غار و محل زندگی آن‌ها شوند. همان تله‌ها نقش حفاظ ساختمان‌های امروزی را ایفا می‌کرده‌اند. نسل جدید حفاظ روی دیوار بدلیل اینکه از شاخ گوزن الگو برداری شده و شباهت زیادی نیز به شاخهای گوزن دارد به حفاظ شاخ گوزنی معروف شده است .
امروزه از سیستم‌هایی مانند فنسهای الکتریکی، قفل‌های الکترونیکی، دوربین‌های مداربسته، انواع حفاظ ساختمان مانند حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ لیلیوم، حفاظ بوته‌ای، حفاظ آبشاری، حفاظ نیزاری،
حفاظ بوته خاری  حفاظ شاخ گوزني و … استفاده می‌شود. توصیه می‌شود جهت افزایش امنیت ساختمان خود، نصب حفاظ ساختمان را در برنامه‌های خود داشته باشید.
اگر برای تامین بیشتر امنیت محل زندگی یا کار خود برنامه ی ویژه ای دارید و دوست دارید در مورد حفاظ شاخگوزنی که یکی از بهترین ابزارها برای تامین امنیت ساختمان است بیشتر بدانید، این مقاله را بخوانید تا طی سرفصل های زیر شما را با خود حفاظ شاخ گوزنی و ویژگی های فنی آن آشنا کنیم:

 • امنیت ساختمان و حفاظ شاخ گوزنی :
 • حفاظ شاخ گوزنی چیست؟
 • تاریخچه‌ی حفاظ شاخگوزنی :
 • حفاظ شاخگوزنی چه مزیت هایی دارد؟
 • حفاظ شاخگوزنی با چه رنگ هایی تولید می شود؟
 • مشخصات فنی حفاظ شاخ گوزنی چیست؟
 • منظور از تراکم حفاظ شاخ گوزنی چیست ؟
 • تأثیر حفاظ شاخگوزنی بر زیبایی ساختمان :
 • مراحل ساخت حفاظ شاخگوزنی :
 • حفاظ شاخ گوزنی با چه ابعادی ساخته می‌شود؟
 • امنیت ساختمان و حفاظ شاخ گوزنی :
 • قیمت حفاظ شاخ گوزنی :
 • ساخت حفاظ شاخ گوزنی :
 • نصب حفاظ شاخ گوزنی :
 • قیمت هر متر نرده شاخ گوزنی
 • بهترین نرده حفاظ کدام است  ؟ (? What is the best fence protection )

محفاظ روی دیوار شاخ گوزنی بهترین نرده محافظ برای حفاظت ساختمان در برابر سارقان میباشد . این نرده به گونه ای طراحی شده است که سارقان با مشاهده دیوارهایی که نرده شاخ گوزنی با تراکم مناسب و متراکم بر روی آنها نصب شده صد در صد از سرقت از این ساختمان ها منصرف میشوند، زیرا وقتی نرده با تراکم مناسب و متراکم انتخاب شود قدرت آسیب زنندگی این نوع نرده روی دیوار بسیار زیاد میگردد بصورتی که سارقان وقتی با دیواری مواجه میشوند که نرده شاخگوزنی با تراکم مناسب و متراکم دارد عطای سرقت را به لقایش میبخشند و حتما خانه هایی را انتخاب میکنند که نرده محافظ شاخگوزنی روی دیوارهای آنها نباشد و بتوانند براحتی از روی دیوار عبور نمایند .

همانطور که در پاراگراف فوق بیان شد، از گذشته تا کنون روش‌های مختلفی برای افزایش امنیت ساختمان‌ها و نصب حفاظ ساختمان استفاده شده که یکی از این روش‌ها نصب نسل جدید حفاظ از جمله ، حفاظ شاخ گوزنی است. در شهرهای بزرگ و البته در بسیاری از شهرهای کوچک، به جز مشکل ورود سارقان منازل، گربه‌های سرگردان بسیاری در کوچه و خیابان وجود دارند که در سطل‌های زباله به دنبال غذا می‌گردند. ورود این گربه‌ها به محل زندگی انسان، باعث ورود میکروب‌های بسیار و به طبع بیماری‌های گوناگون خواهد شد. حفاظ شاخگوزنی به‌گونه‌ای ساخته می‌شود که حیوان یا انسان نمی‌تواند روی دیوار و در کنار حفاظ یا روی آن بایستند، بنابراین نمی‌توانند از آن عبور کنند. بدین ترتیب حفاظ شاخ گوزنی به طرز چشمگیری باعث بهبود امنیت ساختمان می‌شود. انواع حفاظ روی دیوار عبارتند از

برای افزایش امنیت ساختمان خود اقدام به نصب حفاظ شاخ گوزنی نمایید

در ایران به‌جز شهرهای بزرگ که بیشتر ساختمان ها در آن به صورت آپارتمانی است، خانه‌های اغلب شهرها ویلایی و یک طبقه هستند. سال‌هاست در مناطق مختلف ایران پهناور، از جنوب تا شمال و شرق تا غرب، در خانه‌های ویلایی و باغ‌ها و کلاً املاکی که دارای فضای باز هستند نرده‌های فلزی به شکل شاخ گوزن، روی دیوارها و درب‌ها نصب می‌شوند. امروزه در ایران، این حفاظ‌ها تقریباً مانند آجر و سیمان، جزء مصالح ساختمانی برای معماری و ساختمان‌سازی به شمار می‌روند.
نام‌گذاری این نرده‌ها براساس شکل آن‌ها صورت گرفته است. البته حفاظ شاخگوزنی را با نام‌های دیگری مانند حفاظ خارپشتی و حفاظ بوته خاری نیز می‌شناسند.

تاریخچه‌ی حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی جزء حفاظ‌های نسل جدید به شمار می‌رود و دقیقاً به این شکل، قدمت چندانی ندارد. بیشتر برای منازل و ساختمان‌هایی که دارای فضاهای باز مانند حیاط، بالکن یا حیاط خلوت می‌باشند به کار می‌رود. به علت زیبایی، استحکام، قابلیت ساخت برای انواع طول و عرض و ارتفاع و تراکم، و مقدار افزایش امنیت، با اقبال عمومی رو به رو شده است. درواقع میلگردهای نوکتیز جوش خورده با تراکمی که دارند به کسی که بخواهد از آن‌ها عبور کند آسیب می‌رسانند و مانع عبور می‌شوند و اینچنین ساختمان شما را امن نگه می‌دارند.
حفاظ شاخگوزنی چه مزیت هایی دارد؟
حفاظ شاخ گوزنی در مقایسه با سایر انواع حفاظ ساختمان، مزیت‌هایی نیز دارد که شامل:

 • استحکام زیاد
 • نصب سریع
 • امنیت بالا
 • ظاهر زیبا
 • کسب تائیده‌ی پلیس امنیت
 • قیمت مناسب
  حفاظ شاخگوزنی با چه رنگ هایی تولید می شود؟
  درست مانند تمامی قسمت‌های دیگر نمای ساختمان، رنگ‌آمیزی حفاظ شاخ گوزنی نیز بسیار حائز اهمیت است. رنگ‌آمیزی حفاظ شاخ گوزنی، جدای از زیباسازی نمای ساختمان، از زنگ زدن و خوردگی حفاظ شاخگوزنی جلوگیری کرده و باعث افزایش دوام و طول عمر آن می‌شود. این محصول در رنگ‌های مختلف و با توجه به نمای ساختمان، نصب و استفاده می‌شوند. با این وجود طبیعی است که رنگ سفید طرفدار بیشتری دارد.
  مانند رنگ‌آمیزی سایر فلزات، در رنگ‌آمیزی حفاظ شاخگوزنی نیز نکاتی وجود دارد که تعیین کننده‌ی کیفیت رنگ‌آمیزی است. پیش از رنگ‌آمیزی، سطح حفاظ شاخگوزنی باید کاملاً صاف و بدون خلل و فرج، سطوح زائد، برجستگی و زنگ‌زدگی باشد تا رنگ‌آمیزی با کیفیت خوبی انجام شود. برای از بین رفتن خلل و فرج و برجستگی‌ها معمولاً ابتدا سمباده کشیده می‌شود و در صورت نیاز بتونه‌کاری نیز خواهد شد. سپس رنگ‌آمیزی انجام می‌شود.
  مشخصات فنی حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ تراکم حفاظ شاخ گوزنی چیست ؟
جهت افزایش امنیت ساختمان خود اقدام به نصب حفاظ شاخ گوزنی نمایید

قیمت حفاظ شاخ گوزنی : حفاظ شاخ گوزنی متری چند : قیمت هر متر نرده شاخ گوزنی

قیمت حفاظ شاخ گوزنی : حفاظ شاخ گوزنی دارای مشخصات فنی ساخت مانند ارتفاع، تراکم (تعداد ردیف در هر شاخه) و رنگ‌آمیزی نیز می‌باشد که در تعیین قیمت حفاظ شاخ گوزنی برای ساختمان نقش دارند. در این بین تراکم‌های ۱۱ تا ۱۵ ردیف در هر شاخه، معمولاً ساخته شده و موجود هستند و ارتفاع آن بستگی به کار و نیاز مشتری دارد.
برای اتصال میلگردهای حفاظ شاخگوزنی، از دو نوع جوش الکترود و جوش CO2 استفاده می‌شود و این فاکتور نیز در تعیین قیمت حفاظ شاخ گوزنی نقش دارد. میلگردها به طریقی به هم جوش خواهند خورد که هرکدام به یک سمتی رشد کرده و دارای آرایش منظمی باشند و مانع عبور انسان و حیواناتی مثل گربه شوند.
رشد استفاده از حفاظ شاخگوزنی در ایران به این دلیل بود که سیستم‌های سنتی که برای افزایش ایمنی ساختمان به کار می‌رفت، با نمای امروزی همخوانی کافی نداشته و این میزان ظرافت و زیبایی و همچنین ضریب امنیت بالا نداشتند. همچنین بهاء تمام شده قیمت حفاظ شاخ گوزنی نیز از سایر نرده ها مناسبتر میباشد. به همین علت معماران به این نتیجه رسیدند که باید نسل جدیدی از حفاظ‌ها وجود داشته باشد که هم به امنیت و هم زیبایی نمای ساختمان کمک کند. بنابراین حفاظ‌های شاخ گوزنی ساخته و به بازار عرضه شدند که در صنعت ساختمان مورد استقبال قرار گرفتند.
تأثیر حفاظ شاخگوزنی بر زیبایی ساختمان
با ارتقای سطح دانش معماری در کشور، شاهد رشد چشمگیری در زیبایی نمای ساختمان‌ها و استفاده از مصالح مختلف برای این کار هستیم. یکی از مصالح ساختمانی که برای زیبایی نمای ساختمان استفاده می‌شود و از قیمت مناسبی نیز برخوردار میباشد حفاظ شاخ گوزنی است. درواقع با جوش دادن میلگردهای نوک تیز به شکلی مانند شاخ گوزن، و نصب بر روی دیوار و رنگ‌آمیزی زیبای متناسب با رنگ نمای ساختمان، یکی از مصنوعات زیبا و چشم‌نواز دنیای معماری حاصل می‌شود که جدای از امنیت، چشم هر رهگذری را به خود جلب می‌کند. درواقع حفاظ شاخ گوزنی را می‌توان جزء تکنیک‌های نسل جدید برای زیباسازی ساختمان‌ها دانست که یکی از انواع حفاظ ساختمان به شمار رفته، طول عمر زیادی نیز دارد و نیازمند تعمیر و نگهداری نیز نمی‌باشد و اینکه قیمت حفاظ شاخ گوزنی نسبت به سایر محصولات مشابه بسیار مناسب تر میباشد.
حفاظ شاخ گوزنی برای انواع نماهای کامپوزیت، سنگی یا فلزی قابل پیاده‌سازی است. سازنده می‌تواند با تغییر ارتفاع و تراکم، حفاظ شاخگوزنی را کاملاً مطابق سلیقه‌ی خریداری که سفارش ساخت حفاظ ساختمان را داده، بسازد تا با نمای ساختمان وی همخوانی کاملی داشته باشد. بعلت تغییرات قیمت حفاظ شاخ گوزنی لازم است با ما تماس حاصا نمایید تا ضمن ارایه مشاوره مناسبترین قیمت حفاظ شاخ گوزنی را دریافت نمایید.

مراحل ساخت حفاظ شاخ گوزنی :

برای افزایش امنیت ساختمان خود اقدام به نصب حفاظ شاخ گوزنی نمایید

مراحل ساخت حفاظ شاخ گوزنی و نرده کشی روی دیوار

ساخت حفاظ شاخ گوزنی ، با توجه به سفارش و نیاز مشتری و نوع دیوار ساختمانی که نرده و حفاظ باید نصب شود در ابعاد مورد نیاز وی قابل ساخت و تولید است. ساخت حفاظ شاخ گوزنی مانند ساختن سایر انواع حفاظ ساختمان دارای مراحلی به شرح زیر می‌باشد:
ابتدا سازنده حفاظ به خریداری میلگردها از سازنده میلگرد و انتقال آن‌ها به محل تولید حفاظ و ساخت حفاظ شاخگوزنی اقدام می‌کند. سپس میلگردهای خریداری شده در سایزهای متفاوت و مطابق نیاز برای ساخت حفاظ شاخگوزنی برشکاری می‌شوند ( باید از گیوتین استفاده شود تا شاخه‌های اصلی و فرعی و شاخک‌های کوتاه بصورت زاویه‌دار بریده شده و به اندازه کافی تیز و برنده باشند). جهت شکل‌دهی و خم‌کاری قطعات حفاظ، از دستگاه پرس استفاده می‌کنند.
پس از خم‌کاری و شکل‌دهی، قطعات آماده شده تحویل جوشکار خواهند شد تا اتصال قطعات براساس سفارش مشتری انجام شود (براساس تراکم، ارتفاع و چیدمان منظم سفارش شده). سپس مرحله پخت در کوره می‌رسد. بعد از انجام جوشکاری و رنگ‌آمیزی پس از پاشیدن رنگ پودری، حفاظ داخل کوره پخت شده و در انبار قرار داده می‌شود. در این مرحله کار ساخت به پایان رسیده و حفاظ شاخگوزنی ساخته شده  آماده حمل به مکان نصب و انجام کارهای نصب حفاظ ساختمان بر روی دیوار یا درب می‌باشد.
حفاظ شاخ گوزنی با چه ابعادی ساخته می‌شود؟
همان‌طور که گفته شد حفاظ شاخگوزنی در ابعاد سفارشی مشتری ساخته می‌شود اما ابعادی که معمولاً به‌عنوان حفاظ دیوار ساختمانها رایج و متداول هستند به قرار زیر می‌باشند.
این حفاظ‌ها معمولاً در شاخه‌های به طول دو متر ساخته می‌شوند. ارتفاع استاندارد این حفاظ‌ها حدود هفتاد تا صد سانتیمتر است. عرض حفاظ‌های شاخگوزنی به ارتفاع نیز بستگی دارد و معمولاً بین پنجاه تا هفتاد سانتی‌متر ساخته می‌شود. تراکم، به معنی تعداد شاخه‌های اصلی در دو متر است. تراکم متداول حفاظ شاخگوزنی از هفت تا سیزده ردیف در دو متر را شامل می‌شود. ساخت حفاظ شاخ گوزنی به طریقی انجام می‌شود که شاخه‌های اصلی از سایر شاخک‌ها بلندتر و در ردیف وسط باشند. برای مثال تراکم یازده یعنی در هر دو متر حفاظ شاخگوزنی، یازده ردیف اصلی وجود دارد. در تراکم سیزده، شاخک‌ها تقریباً در حدود پانزده سانتیمتر از هم فاصله دارند. شاخه‌های اصلی را مستقیماً به شاسی جوش می‌دهند و شاخه‌های فرعی به شاخه اصلی جوشکاری می‌شوند. برخی از تولید کنندگان بخاطر تبلیغات، شاخک‌های فرعی را نیز جزء تراکم حساب می‌کنند و اعدادی تا ۱۰۰ و حتی بیشتر برای تراکم به مشتری بیان میکنند که صرفاً جنبه‌ی تبلیغاتی داشته و اشتباه است. بهتر است بدانید حداکثر تراکم مورد استفاده در نصب و ساخت حفاظ شاخگوزنی ۱۵ می‌باشد.

بدیهی است که برای همه‌ی انسان‌ها موضوع تأمین امنیت ساختمانی که در آن کار یا زندگی می‌کنند یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌ها است. موضوع دیگری که این دغدغه را بزرگ‌تر می‌کند روش‌هایی جدیدی است که سارقان از آن‌ها برای دستبرد زدن به یک ساختمان استفاده می‌کنند. ضمن آن‌که اگر درگذشته ورود غیرمجاز به خانه‌ها یا محل‌های کار فقط در شب‌ها یا ساعات غیر کاری انجام می‌شد، امروزه در هر ساعتی از شبانه‌روز شاهد اعلام گزارش‌های ورود سارقان و دستبرد به ساختمان‌ها هستیم. به همین سبب باید تمامی ابزارهایی که می‌توانند امنیت ساختمان‌های کاری یا مسکونی را تأمین کنند، به‌خوبی بشناسیم تا بتوانیم از ویژگی هرکدام از آن‌ها بهترین استفاده را ببریم.
بدون شک حفاظ شاخگوزنی یکی از در دسترس ترین و بهترین ابزارهایی است که می‌توان با آن موضوع امنیت را برای یک ساختمان با هر تعداد طبقه، تأمین کرد. ابزاری که علاوه بر سادگی در نصب، نیازی به نگهداری از آن وجود ندارد و می‌توان آن را با هر رنگ و میزان تراکمی که مد نظر باشد تهیه و نصب کرد. ساخت حفاظ شاخ گوزنی

برای دریافت قیمت حفاظ شاخ گوزنی با ما تماس بگیرید .

قیمت نرده حفاظ روی دیوار

قبل از ترک منزل به مدت طولانی به چه نکات امنیتی توجه کنیم.

امنیت خانه موضوع مهمی است که باید موردتوجه قرار گیرد خصوصاً زمانی که ساکنین آن قصد سفر دارند. سرقت از خانه ازجمله نگرانی‌های قبل از سفر است که ممکن است در اثر غفلت صاحب‌خانه اتفاق بیافتد زیرا که اغلب سرقت‌ها در زمان نبود ساکنین منزل اتفاق می‌افتد. بنابراین ایمنی خانه از اولین اولویت‌هایی است که قبل از ترک منزل باید به آن توجه کنید. برای جلوگیری از اتفاقات و حوادث ناگوار ساکنین خانه باید با روش‌های حفاظت از خانه آشنا شده تا از بروز جرم پیشگیری کرده و یا در صورت وقوع آن بتوانند با آن برخورد کنند. در ادامه به‌طور گسترده در خصوص روش‌های جلوگیری از سرقت منزل صحبت می‌شود.
با کنترل دسترسی‌ها و حفاظت از اموال خود می‌توانید خانه خود را در برابر ورود افراد غیرمجاز ایمن‌سازید و با خیال آسوده به سفر بروید. استفاده از انواع روش‌های حفاظتی مثل بهره گیری از دوربین‌های مداربسته، بستن حفاظ‌هایی مثل حفاظ شاخگوزنی بروی دیوار حیاط از جمله کارهایی است که می‌تواند مانع ورود سارقین به داخل خانه شود. متأسفانه سرقت تنها مورد خطرناک نیست. آتش‌سوزی و حوادث ناگوار دیگری نیز وجود دارند که به دلیل بی‌توجهی و عدم مسئولیت‌پذیری ساکنین منزل مسکونی ممکن است رخ دهد. سرفصل‌های عنوان‌شده در این مقاله عبارت‌اند از:

 • استفاده از حفاظ شاخ گوزنی برای محافظت از حیاط
 • بررسی نکات حفاظتی برای اموال داخل منزل
 • سایر نکات امنیتی که قبل از ترک خانه باید انجام داد
 • نکات ایمنی جهت جلوگیری از حوادث خطرناک
 • نصب حفاظ شاخ گوزنی برای محافظت از حیاط

استفاده از حفاظ شاخ گوزنی برای محافظت از حیاط

محوطه حیاط و بیرون خانه از اولین نقاطی است که مورد دید سارقین قرار میگیرد بنابراین در نظر گرفتن نکات امنیتی برای محافظت از آنها ضروری می‌باشد. استفاده از ابزارها و حفاظ‌های محافظتی دیوار مثل حفاظ شاخ گوزنی امنیت خانه را افزایش می‌دهد و از ورود سارقین جلوگیری می‌کند. چند نمونه از ابزارهای محافظتی که برای بیرون خانه استفاده میشوند عبارت‌اند از:

انواع حفاظ درب و دیوار حیاط ساختمان: برای حفاظت بیشتر خانه می‌توانید درودیوار حیاط را با انواع حفاظ همچون حفاظ شاخگوزنی مجهز کنید. حفاظ شاخ گوزنی با ساختار شاخه‌ای و نوک تیزی که دارد امکان ورود را برای سارقین غیرممکن می‌کند. این حفاظ‌ها در ارتفاع ۷۰ تا ۱۲۰ سانتی‌متر تولید می‌شوند که با توجه به نیاز خود می‌توانید هراندازه‌ای که موردنیازتان است را انتخاب کنید. حفاظ شاخ گوزنی از فولاد ساخته شده که به‌راحتی قابل شکستن و یا خم شدن نمی‌باشد، بنابراین با خیال راحت خانه را ترک کنید زیرا که حفاظ شاخگوزنی می‌تواند همانند یک نگهبان از خانه شما مراقبت کند.

سگ خانگی را محافظ خانه‌کنید: سگ‌ها زمانی که از ورود افراد ناشناس به خانه آگاهی یابند از ورود آن‌ها جلوگیری کرده و با پارس کردن و حمله کردن، سارقین را از خانه شما دور می‌کنند.سگ‌ها همانند ساکنین منزل، خانه را حریم خصوصی خود می‌دانند و به این دلیل نسبت به ورود افراد ناشناس به خانه واکنش نشان می‌دهند.

کار گذاشتن سیستم امنیتی و زنگ خطر در حیاط خانه: دوربین‌های مداربسته این اجازه را برای ساکنین خانه فراهم می‌کنند تا از راه دور نیز خانه خود را کنترل کنند و از حضور افراد ناشناس به داخل خانه خود، آگاهی یابند و در اسرع وقت نسبت به ورود آن‌ها واکنش نشان دهند..علاوه بر نصب دوربین‌های مداربسته در جاهای مختلف و اطاف ساختمان، فعال نمودن سنسورهای حرکتی (دزد گیر)در اطراف حیاط خانه افراد و ساکنان ساختمان  را از ورود افراد ناشناس آگاه مینماید.این ابزار در اغلب موترد به زنگ هشدار قوی مجهز هستند که به‌ محض وجود حرکت‌ های مشکوک در محل  به صدا درمی آیند و به‌این وسیله باعث فرار سارقین می‌شوند.

استفاده از دربها یا قفل‌های ضد سرقت: 

برای سارقان باز نمودن درب های قفلی معمولی با سنجاق و وسایبل نوک تیز بسیار راحت و ساده است.

 حفاظ شاخ گوزنی :کارخانه لوکس حفاظ پروژه های زیادی از انواع حفاظ روی دیوار را اجرا نموده . در ادامه مطلب شرح پروژه های انجام شده از حفاظ شاخ گوزنی را با عکس و آدرس آورده ایم . شما میتوانید از پروژه هایی حفاظ شاخ گوزنی و سایر انواع حفاظ روی دیوار مثل حفاظ لیلیوم, حفاظ نیزار, حفاظ بوته ای که اجرا شده نزدیکترین مورد را انتخاب نموده و از نمونه اجرا شده بازدید نمایید . در صورتی که نمونه مورد نظر شمادر لیست نبود میتوانید از محل کارخانه لوکس حفاظ بازدید نموده و انواع حفاظ روی دیوار و سایر محصولات را یکجا بازدید نمایید . و نهایتا اینکه جهت رفاه حال مشتیریان امکان بازدید و مشاوره رایگان همراه با ارسال نمونه نیز فراهم میباشد .شما میتوانید با ما تماس بگیرید و هماهنگی لازم را انجام دهید. مشاوران خبره ما در سریعترین بصورت رایگان در خدمت شما هستند. مشاوره های ما شامل موضوعاتی مانند بهترین طریقه نصب حفاظ شاخ گوزنی با توجه به نوع دیوار های شما, قیمت حفاظ شاخ گوزنی و مناسبترین حفاظ از نظر نوع و تراکم و ارتفاع میباشد. نرده کشی روی دیوار

برای دریافت قیمت حفاظ شاخ گوزنی با ما تماس بگیرید.حفاظ شاخ گوزنی

در این مطالب بسیار کاربردی سعی کردیم برای افرادی که قصد خریداری محافظ شاخگوزني برای روی دیوار را دارند تمامی اطلاعات لازمه را قرار دهیم. بنحوی که بعد ازخواندن این نوشته و مطالب دیگر سایت به راحتی و با اطمینان میتوانیدبا مناسبترین قیمت بهترین نرده حفاظ ساختمان را خریداری کنید .در آخر هم مدل های دیگری از نسل جدید محافظ روی دیوار حضورتان معرفی شده است. مضوعاتی که در ادامه مطالعه خواهید نمود :

مقایسه نرده  های قدیمی با نسل جدید حفاظ روی دیوار

معایب نرده های قدیمی :

نداشتن زیبایی ظاهری و تنوع مدل

عدم تامین امنیت کامل دیوار ها و ضریب ایمنی بسیار پایین

قیمت بالا

مدل نرده روی دیوار شاخ گوزنی

شاخ گوزنی ارتفاع ۵۰

کد کالاارتفاع ( سانتیمتر )تراکم (ردیف )وزن ( کیلو گرم )قیمت ( ریال )
۵۰۰۸۵۰۸۱۶برای دریافت قیمت لطفا تماس بگیرید.
۵۰۱۰۵۰۱۰۱۷
۵۰۱۲۵۰۱۲۱۸
۵۰۱۴۵۰۱۴۱۹

شاخ گوزنی ارتفاع ۶۰

کد کالاارتفاع ( سانتیمتر )تراکم (ردیف )وزن (کیلو )قیمت ( ریال )
۶۰۰۸۶۰۸۱۷برای دریافت قیمت لطفا تماس بگیرید.
۶۰۱۰۶۰۱۰۱۸
۶۰۱۲۶۰۱۲۱۹
۶۰۱۴۶۰۱۴۲۰

شاخ گوزنی ارتفاع ۷۰

کد کالاارتفاع ( سانتیمتر )تراکم (ردیف )وزن (کیلو )قیمت ( ریال )
۷۰۰۸۷۰۸۲۰برای دریافت قیمت لطفا تماس بگیرید.
۷۰۱۰۷۰۱۰۲۱
۷۰۱۲۷۰۱۲۲۲
۷۰۱۴۷۰۱۴۲۳

شاخ گوزنی ارتفاع ۸۰

کد کالاارتفاع ( سانتیمتر )تراکم (ردیف )وزن (کیلو )قیمت ( ریال )
۸۰۰۸۸۰۸۲۱برای دریافت قیمت لطفا تماس بگیرید.
۸۰۱۰۸۰۱۰۲۲
۸۰۱۲۸۰۱۲۲۳
۸۰۱۴۸۰۱۴۲۴

شاخ گوزنی ارتفاع ۹۰

کد کالاارتفاع ( سانتیمتر )تراکم (ردیف )وزن (کیلو )قیمت ( ریال )
۹۰۰۸۹۰۸۲۲برای دریافت قیمت لطفا تماس بگیرید.
۹۰۱۰۹۰۱۰۲۳
۹۰۱۲۹۰۱۲۲۴
۹۰۱۴۹۰۱۴۲۵

شاخ گوزنی ارتفاع ۱۰۰

کد کالاارتفاع ( سانتیمتر )تراکم (ردیف )وزن (کیلو )قیمت ( ریال )
۱۰۰۰۸۱۰۰۸۲۴برای دریافت قیمت لطفا تماس بگیرید.
۱۰۰۱۰۱۰۰۱۰۲۵
۱۰۰۱۲۱۰۰۱۲۲۶
۱۰۰۱۴۱۰۰۱۴۲۷

شاخ گوزنی ارتفاع ۱۱۰

کد کالاارتفاع ( سانتیمتر )تراکم (ردیف )وزن (کیلو )قیمت ( ریال )
۱۱۰۰۸۱۱۰۸۲۵برای دریافت قیمت لطفا تماس بگیرید.
۱۱۰۱۰۱۱۰۱۰۲۶
۱۱۰۱۲۱۱۰۱۲۲۷
۱۱۰۱۴۱۱۰۱۴۲۸

شاخ گوزنی ارتفاع ۱۲۰

کد کالاارتفاع ( سانتیمتر )تراکم (ردیف )وزن (کیلو )قیمت ( ریال )
۱۲۰۰۸۱۲۰۸۲۷برای دریافت قیمت لطفا تماس بگیرید.
۱۲۰۱۰۱۲۰۱۰۲۸
۱۲۰۱۲۱۲۰۱۲۲۹
۱۲۰۱۴۱۲۰۱۴۳۰
 • حفاظ شاخ گوزني چیست؟
 • محافظ شاخگوزنی در چه ابعاد و اندازه هایی تولید میشود ؟
 • منظور از تراکم در این مدلها چیست؟
 • چه اندازه ای برای دیوار ساختمان ما مناسب است؟
 • چه محاسن و معایبی نسبت به سایر مدلها دارد؟
 • روش نصب شاخ گوزنی روی دیوار چگونه است؟
 • موقع خرید به چه مواردی باید دقت کنیم؟
 • قیمت نرده شاخگوزنی چقدر است؟
 • فاکتورهای مهم در کنترل کیفیت حفاظ شاخ گوزنی کدامند؟
 • و بسیاری از موارد مهم و کاربردی که خریداران باید بدانند.
حفاظ شاخ گوزنی از تولیدات لوکس حفاظ www.hefazlux.com

حفاظ شاخ گوزنی چیست ؟

شاخگوزنی نام نوعی نرده جدید برای روی دیوار است. این نرده ها از سری جدید محافظها برای روی دیوار ساختمان هستند که بوسیله تولیدکنندگان نرده تولید میشود. این نوع نرده با الهام از شاخ های زیبا و محکم گوزن طراحی و ساخته شده است. دارای شاخه های اصلی و شاخکهای فرعی بسیار زیاد تیز و برنده از میلگرد های آهنی است . در کمال زیبایی و شباهتی که به شاخ گوزن دارد از لحاظ امنیتی یکی از نرده های بسیار امن برای محافظت از اموال و جان انسان است . شاخه های زیاد , درهم پیچیده و منظم آن تآثیر زیادی در زیبایی و نمای ساختمان و دیوارها دارد.

مراحل ساخت حفاظ شاخ گوزنی:

ابتدا میلگردهای لازم برای ساخت که معمولا با قطر ۸ تا ۱۰ میلیمتر میباشند از کارخانه خریداری میشوند. سپس  برای تولید به محل کارخانه حمل و نقل میشوند. این میلگرد ها در ابعاد و اندازه های مناسب برش کاری میگردند . برش شاخه ها و شاخک های کوتاه باید بشکل زاویه دار و با گیوتین مخصوص انجام بگیرد .نوک قطعات برش خورده باید به اندازه کافی برنده و تیز باشد تا حدی که با کمی فشار باعث آسب دیدگی شود .پس از آن, این قطعه ها بوسیله دستگاه پرسکاری در قالبهای متفاوت و به اشکال مورد نیاز خمکاری میگردند. در مرحله بعد این قطعات به جوشکارها داده میشود.بر اساس سفارش و الگوهای هر مدل با چیدمانی منظم و خاص تولیدمیشود . بعد از جوش دادن و آماده شدن در بخش رنگ کاری بوسیله دستگاههای مخصوص ,پودر رنگ پاشیده میشود . حفاظها داخل کوره به مدت معینی قرار داده شده و پخت میگردد. پس از رنگ به محل انبار حمل و آماده ارسال و نصب میگردد.

حفاظ شاخ گوزنی در چه اندازه هایی تولید میشود ؟

این نرده فلزی طبق سفارش و نیاز مشتری در ابعاد مختلفی قابل تولید است. بطور معمول و رایج در اندازه و تراکمی که در ذیل به آنها اشاره شده تولید میشود.

 • طول   : به طور معمول و رایج ۲ متر ساخته میشود.
 • ارتفاع : اندازه های ۷۰ سانتیمتر تا ۱۰۰ سانتیمتر.
 • عرض : متناسب با ارتفاع از ۵۰ سانت تا ۷۰  سانت میباشند.
 • تراکم : معمولا تراکم آن از ۷ شاخه اصلی در ۲متر  تا ۱۳ ردیف  اصلی در دو متر است.

 

           منظور از تراکم در حفاظ شاخ گوزنی چیست ؟

حفاظ شاخ گوزنی - طریقه نصب

تعداد شاخه اصلی در یک طول دو متری  را تراکم میگویند و هرچه این تعداد بیشتر باشد یعنی فاصله میله ها کمتر بوده و کیفین بهتری دارد.شاخک های اصلی بلند تر از بقیه شاخه ها هستند و ارتفاع حفاظ با آنها سنجیده میشود. مثلا در یک نرده با تراکم سیزده تعداد شاخه های اصلی در دو متر سیزده عدد است . فاصله تقریبی میلگردها هم از تقسیم نمودن طول نرده که دو متر است بر تراکم که سیزده است بدت میآید . در مثال فوق فاصله بین شاخه های اصلی حدود ۱۵ سانتیمتر است.شاخ های اصلی بطور مستقیم به شاسی کار جوشکاری میشوند. ارتفاع شاخه های اصلی برابر ارتفاع نرده است و شاخکهای فرعی به آنها جوشکاری میشوند. بعضی از تولیدکنندکان شاخه های فرعی را هم جزو تراکم اعلام میکنند. معمولا تارکم هایی که بیشترا از ۱۳ ردیف اعلام میشند ب احتساب شاخه های فرعی میباشد .این تراکم ها گاها تا ۲۰۰ و بالاتر هم اعلام میشود که بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد و در واقع شمارش تمام قطعات ریز و درشت میباشد .خلاصه اینکه بصورت رایج تراکم موجود برای حفاظ شاخ گوزنی ۷ تا ۱۳ ردیف صحیح میباشد .مثلا تراکم ۱۴ احتمالا همان تراکم   رایج ۷ است که با احتساب شاخه های کوچک میان آن ۱۴ ردیف اعلام میشود . شاخه های اصلی که در شمارش جزء تراکم محسوب میشوند باید دارای دو خصوصیت باشند .

 1. به صورت مستقیم به شاسی جوش شده اند و شاخه های فرعی به آنها جوشکاری و متصل میشوند.
 2. ارتفاع آنها برابر با ارتفاع نرده میباشد .

محاسن و معایب حفاظ شاخ گوزنی نست به نرده های سنتی چیست ؟

نرده شاخ گوزنی به دو دلیل بیشتر از مدل های سنتی و کلاسیک تقاضا دارد.

 1. نرده شاخ گوزنی از مدل سنتی و کلاسیک زیبا تر هستند.
 2. از نظر حفاظتی و امنیتی بسیار بیشتر از نرده سنتی و کلاسیک توانایی حفاطت و حراست دارند.

مدلهای سنتی بیشتر شبیه میله های زندان هستند و تنوع خاصی ندارند.ولی نرده شاخگوزنی زیبا میباشد. اگر در ارتفاع و تراکم مناسبی انتخاب شود ارزش دکوراتیو نیز خواهد داشت. شباهتش به شاخ گوزن زیبایی خاصی به آن داده است.در صورتی که گیاهان رونده ای مثل یاس در پای دیوار کاشته شوند و روی نرده شاخ گوزنی کشیده شوند زیبایی فوق العاده و محصور کننده ای به محیط میدهند.

حفاظ شاخ گوزنی - لوکس حفاظ

مدل های قدیمی نه تنها به سارقان صدمه نمیزنند بلکه بعنوان بهترین دستگره برای بالا رفتن از دیوار هستند. عرض پروفیل نرده های سنتی یا کلاسیک تنها ۴ سانتیمتر میباشد و عرض (ضخامت ) دیوار ها بیشتر از ۳۰ سانتیمتر است .بنابراین نمیتواند عرض (ضخامت) دیوار را پوشش دهد و از هر طرف روی دیوار بیشتر از ۱۵ سانتیمتر فضا باقی میماند.این فضای خالی در دو طرف دیوار بهترین محل را برای ایستادن و عبور از دیوار برای سارقان را فراهم میاورد.اما عرض نرده شاخ گوزنی بیشتر از ۵۰ سانتیمتر میباشد که تا ۸۰ سانتیمترو بیشتر هم قابل افزایش است .این عرض کافیست تا نه تنها روی دیوار کاملا پوشش داده شود بلکه مقداری نیز از دیوار ها بیرون بزند.نرده  کلاسیک و سنتی از پروفیل ساخنه میشود و عملا هیچ آسیبی به سارقان وارد نمیکند.ولی محافظ شاخگوزنی با توجه به نوک های بسیار تیز و برنده ای که دارد اگر کسی قصد عبور از آن را بنماید بطور حتم با آسیب جدی مواجه میشود .بنابراین اگر کسی بخواهد از آن عبور کند با صدمات جدی مواجه خواهد شد.که این صدمه ها باعث ناتوان شدن سارق در عبور از دیوار میشود. سارقان با مشاهده  این نوع نرده بر روی دیوار به هیچ عنوان حتی فکر عبور از آن هم به ذهنشان خطور نمیکند.

لوکس حفاظ تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی

تجربه نشان داده است اگر بر روی دیوار ساختمان نرده شاخ گوزنی با تراکم , عرض و ارتفاع مناسب نصب شود . سارقان بامشاهده آن به هیچ وجه فکر عبور کردن از روی آن را نخواهند نمود. و مسلما عقل سلیم حکم میکند دنبال دیواری که محافظ ندارد بروند.یا حداقل دیواری را انتخاب کنند که نرده آن به آنها آسیب نزند .شاید این مثال ملموس تر باشد .سارقان سراغ ماشینی را که دزدگیر و قفل فرمان دارد نمیروند و بیشتر دنبال ماشینهای بدون دزدگیر و قفل فرمان هستند میروند.     دیوار بدون نرده شاخ گوزی  مثل ماشین بدون دزدگیر و قفل فرمان میباشد.

روش نصب حفاظ شاخ گوزنی :

حفاظ شاخ گوزنی www.hefazlux.com

اتصال حفاظ

در زمان دیوار کشی لازم است  محل نصب نرده بر روی دیوار از قبل پیش بینی شود. معماران و سازندگان با تجربه هنگام ساخت دیوار ,محل نصب نرده را با قرار دادن صفحات فلزی که پایه های میلگرد زیر آن جوش شده آماده فراهم میکنند.پلیت عا در چند ردیف آخر دیوار و همراه با اجر درون دیوار کار گذاشته میشود.فاصله مناسب این پلیت ها حدود یک متر از یکدیگر میباشد. نرده ها بعدا روی این صفحات فلزی نصب و جوش میشوند.

در بیشتر دیوارها محل نصب نرده پیش بینی نشده است . لذا برای نصب روی دیوار سورخ هایی با دریل هیلتی و مته با قطر ده یا دوازده میلیمتر به عمق حدود ۱۰ تا بیست سانتیمتر ایجاد میشود. داخل این سوراخ ها که بصورت مورب ایجاد شده میلگرد هایی با قطر ۱۰ یا ۱۲ میل محکم میشود . سر میلگردها باید حدود ۵ تا ده سانتیمتر از دیوار بیرون بماند . این میلگردها بعنوان پایه در دیوار کار گذاشته میشوند .شاسی به این میلگردها جوش کاری و محکم میشود .

بجز شاسی که به پین ها جوش میشود از بالا نیز شاخه ها بیکدیگر نیز با جوش کاری متصل میشوند. در انتها محل جوشکاری ها با رنگ لکه گیری میشوند.

هنگام خرید حفاظ شاخ گوزنی به چه نکاتی باید توجه کنبم ؟

 • در ابتدا خلاصه ای از این موارد و در ادامه شرح کامل هر کدام را میگوییم.
 • نوع میلگرد , کیفیت و ضخامت میلگردی که در ساخت نرده بکار رفته است
 • شیوه جوشکاری , نوع دستگاه جوش و کیفیت سیم و الکترود جوشکاری و معایب جوش با الکترود روکشدار معمولی
 • کیفیت رنگ و شیوه رنگ کاری معمولی مایع یا کوره ای الکترو استاتیک
 • دقت و مهارت جوشکار و تولیدکننده در تولید نرده شاخگوزنی منظم و زیبا
 • تعهد سازنده نسبت به تحویل و ارسال و نصب به موقع

محافظ شاخگوزنی بطور معمول از میلگرد هایی با قطرهای هشت تا ده میلیمتر تولید میشود . بهتر است قطر میلگرده ۱۰ میلیمتر باشد زیرا هرچه قطرمیلگردها کمتر باشد به همان اندازه از استحکام نرده کاسته میشود. حفاظ های ارزان قیمت که با میلگرد سایز ۸ تولید میشود چند ایراد دارد :

 • بعلت داشتن سطح مقطع کم فضای کمی برای جوشکاری تامین میشود و اتصال ضعیف و شکننده و ضعیف میباشد.
 • میلگرد سایز ۸ بعلت نازکی زیاد از استحکام کافی برخوردار نیست.
 • نازک بودن میلگرد مخصوصا در تراکم کم موجب خلوت دیده شدن و در نهایت عدم زیبایی در نرده میشود.

برای دریافت قیمت حفاظ شاخ گوزنی با ما تماس بگیرید.

لوکس حفاظ تولید کننده انواع حفاظ شاخ گوزنی

موارد مربوط به نوع جوشکاری :

 • جوشکاری با دستگاه معمولی و الکترود روکشدار
 • جوش یکطرفه یا دو طرفه در نقاط اتصال

نرده شاخگوزنی از شاخک های اصلی و فرعی زیادی ساخته میشود . همه شاخه ها ی اصلی به شاسی و شاخک های فرعی به شاخ های اصلی جوش میشوند . به همین علت نقاط جوش زیادی بوجود میاید . جوش یکطرفه یک اتصال بسیار ضعیف محسوب میشود و در صورت وارد شدن فشار از جهت مخالف به سهولت شکسته مشود . جوشها حتما باید دو طرفه باشند تا از استحکام کافی برخوردار باشند.در صورت استفاده از روش جوشکاری با الکترود روکشدار باید گل جوش در این نقاط حتما تمیز شود . بعلت وجود نقاط جوش بسیار زیاد و شاخهای در هم پیچیده  , عملا تمیز نمودن گل جوشها بطور کامل بسیار سخت و بعضا امکانپذیر نیست . وجود گل جوش باعث میشود رنگ بصورت کامل به سطح کار نچسبد . بعدها از همین نقاط که ضعف عمده ای در رنگ بشمار میرود شروع به زنگ زدگی و در نتیجه پوسیدگی میشود.

بدلایل گفته شده فوق ما در لوکس حفاظ از روش جوشکاری تحت گاز co2 استفاده میکنیم که بجای الکترود روکشدار از سیم جوش استفاده میشود. در این روش گل جوش وجود ندارد و سطح کار در نقاط جوش بسیار تمیز و عاری از هرگونه آلودگی میباشد .

نوع رنگ و روش رنگ کاری : رنگ کاری حفاظ شاخ گوزنی به دو روش انجام میگیرد

 1. رنگ کاری با روش الکترواستاتیک کوره ای
 2. رنگ کاری معمولی با پیستوله و رنگ مایع
  کیفیت رنگ و روش های  رنگ کاری در قیمت تمام شده نرده شاخگوزنی بسیار تاثیر دارد . نرده هایی که با قیمت های بسیار پایین عرضه میشند با رنگ مایع با کیفیت بسیار ضعیف رنگ میشوند. اگر نرده ها با رنگ مایع رنگ شود در سه مرحله زدزنگ , آستر و رنگ اصلی انجام شود و در هر مرحله زمانی برای خشک شدن رنگ لازم است .در زمستان و هوای سرد زمان خشک شدن رنگ در هر مرحله طولانی تر خواهد بود.در بیشتر مواقع جهت کاهش قیمت تمام شده و تسریع در زمان رنگ کاری مرحله آستری و زدزنگ را عملا حذف میشود.اینگونه رنگ کاری زیر تابش مستقیم نور خورشید دوام زیادی ندارد و زود از بین میرود. رنگ نمودن مجدد نرده ها بعلت وجود شاخه های زیاد کار راحتی نخواهد بود.بدلایل فوق در لوکس حفاظ از رنگ کوره ای استفاده میشود.مناسب ترین روش رنگ برای نرده شاخگونی کوره ای الکترو استاتیک میباشد .در این روش رنگ بصورت پودر جامد بر سطح کار پاشیده میشود .سپس در دمای مناسب پخت میگردد. رنگ کوره ای بسیار با دوام است و قابل مقایسه با رنگ معمولی نیست.
حفاظ شاخ گوزنی از لوکس حفاظ

قیمت حفاظ شاخ گوزنی :

با توجه به مواردی که در بالا گفته شد عوامل مهم و تاثیر گذار در قیمت شاخگوزنی بطور خلاصه بشرح ذیل است:

 • وزن و کیفیت میلگرد بکار رفته
 • روش رنگ کاری و کیفیت و نوع رنگ
 • روش جوشکاری و نوع الکترود یا سیم جوش مصرفی
 • ارتفاع و تراکم و تعداد شاخه های اصلی و فرعی

در آخر نوشته چند مورد مهم و کارآمد برای خرید نرده شاخگوزنی را ارایه میدهیم البته قبل از آن لازم است بصورت خلاصه هزینه های تولید نرده را بدانیم .

هزینه های تولید نرده عبارتند از :

 • خرید و حمل ونقل میلگردها به محل کارخانه
 • برشکاری میلگرد با گیوتبن و خمکاری با پرس
 • جوشکاری شاخه ها
 • رنگ آمیزی با روش کوره ای
 • سایر هزینه های کارخانه مانند برق , آب , گاز,نیروی انسانی و غیره

جمع هزینه های بالا وسود تولیدکننده قیمت نرده را معین میکند.

قیمت میلگرد , رنگ , سیم جوش و سایر اقلام در ثابت نیست.پس انتشار لیست قیمت ثابت در عمل امکان پذیر نیست . لذا بهترین روش برای اطلاع از قیمت نرده شاخ گوزنی تماس مستقیم تلفنی با تولیدکننده است.مزیت دیگر تماس تلفنی دریافت اطلاعات بیشر میباشد .

حفاظ شاخ گوزنی بهترین حفاظ از محصولات لوکس حفاظ
حفاظ شاخ گوزنی از لوکس تولیدات حفاظ

 راهکارهای بسیار کارآمد و ضروری برای خرید نرده :

 1. بعد از توافق با تولید کننده در نوع حفاظ , قیمت , تراکم , نوع جوش و نوع رنگ حتما از فروشنده بخواهید که نمونه ای از نرده شاخگوزنی مورد توافقرا بعنوان نمونه شاهد برای شما بفرستد.نمونه شاهد را پس از برسی و تطبیق مواردی که گفته شد با نمونه ارسالی آنرا نزد خود نگه دارید .موقع تحویل  کالای خریداری شده نمونه شاهد را با نرده ارسالی تطابق دهید. از این روش میتوانید مطمین بشوید همه موارد مورد توافق رعایت شده است.
 2. لوکس حفاظ امکان بازدید و مشاوره رایگان در محل را فراهم نموده است.توصیه میکنیم حتما این فرصت را غنیمت شمرده و استفاده نمایید .ما کارشناسان خبره ای به محل ساختمان و پروژه شما اعزام منمایم .آنها با بررسی وضعیت دیوار ها از نظر ارتفاع , ضخامت و مجاورتها بهترین نوع نرده حفاظ را به شما پیشنهاد خواهند داد . با مشاوره در محل اطلاعات رایگان و بسیار مفیدی بدست خواهید آورد.
 3. از کارشناسان بخواهید با توجه به نوع دیوار از نظر مصالح بهترین روش نصب نرده را پیشنهاد دهند.
 4. بعد از اتمام نصب حفاظ باید لکه گیری رنگ انجام شود. زیرا در هنگام حمل و موقع جوشکار ی , رنگ جاهاییکه جوشکاری شده آسیب میبیند . نصاب ها باید لکه گیری را انجام دهند . این موارد را در هنگام خرید با فروشنده مطرح نمایید.
 5. هزینه مربوط به نصب را پس از اتمام کار نصب و بعد از لکه گیری رنگ پرداخت کنید.

هیچ ارزانی بی علت نیست و هیچ گرانی بی حمکت.با اطلاعاتی که هم اکنون و بعد از مطالعه این مطلب بدست آوردید براحتی میتوانید در مورد قیمت حفاظ و علت گرانی یا ارزانی آن تصمیم گیری نمایید.

از طریق منوی بالا ی سایت و یا لینک های ذیر میتوانید اطلاعات جامع و کاملی راجع به محصولات دیگر نسل جدید حفاظ بدست آورید.

نسل جدید محافظ برای روی دیوار :

 • حفاظ شاخ گوزنی
 • حفاظ بوته ای
 • حفاظ نیزار
 • حفاظ لیلیوم
 • نرده کلاسیک

نسل جدید حفاظ روی دیوار  در چند مدل تولید می‌گرد.

.

نصب حفاظ برای تأمین نمودن امنیت از پرکاربردترین موارد در جامعه ما است و می‌تواند کمک‌  مناسبی برای ایجاد آرامش در افراد باشد. امنیت جزو مهم‌ترین مواردی میباشد که انسان ها در زندگی به آن نیاز دارند و سعی دارند هزینه‌هایی را برای این زمینه قبول نمایند تا ایمنی و امنیت زندگی آنها تأمین گردد. در شرایط مختلف هزینه برایایجاد امنیت متفاوت میباشد، انسان همواره سعی دارد در خرید وسیله نقلیه ماشین ایمن تری را به نسبت بودجه خود خریداری نماید یا برای خرید مسکن دنبال یک خانه یا مکانی میباشد که امنیت زیادتری داشته همچنین علاوه بر این از مسائل حفاظتی و امنیتی مانند حفاظ بهره مند گردد.

امروزه وسایل و تجهیزات امنیتی پیشرفته‌ای مانند دوربین‌ مداربسته و دزدگیر الکترونیکی در بازار موجود میباشد که می‌توانیم با کمک این تجهیزات علاوه بر تأمین امنیت از وضعیت ساختمان و خانه در هر مکان و زمان با اطلاع شویم، اما با این وجود استفاده از حفاظ‌های امنیتی مورد توجه و استفاده زیادی قرار می‌گیرد. دلیل استفاده نمودن همیشگی از این نوع حفاظ‌ها، جلوگیری ازسرقت و ورود افراد متجاوز به داخل ساختمان محل زندگی است . تجهیزات حفاظتی و  امنیتی مانند دوربین مدار بسته  فقط بحث نظارتی حفاظت و امنیت را پوشش می‌دهند اما امکان محافظت و جلوگیری از ورود سارقان و افراد متجاوز را ندارند. ولی انواع حفاظ‌ ساختمان مانند  حفاظ شاخ گوزنی تأثیر خیلی زیادی در  محافظت و جلوگیری از ورود سارقان و افراد مزاحم به داخل ساختمان و  خانه دارند. شایان ذکر میباشد که حفاظ‌ها شامل مدل‌های گوناگون با شکل متفاوت می‌باشند و با توجه به نوع کاربرد و شرایط محیطی مورد استفاده قرار می‌گیرد. حفاظ شاخگوزنی هم یکی از مدل های حفاظ میباشد و دارای زیرمجموعه‌های دیگر است. در ادامه مقاله به آن میپردازیم.

مطالبی که در ادامه این مقاله بیان گردیده در زیل آمده است:

 • حفاظ شاخ گوزنی چیست و دارای چه خصوصیاتی است؟
 • چرا نصب حفاظ شاخگوزنی اکیدا توصیه می‌ گردد؟
 • مدل‌های  حفاظ شاخگوزنی و ویژگی آنها چیست؟
 • مزایای نصب حفاظ شاخ گوزنی ازلحاظ حفاظتی , زیبایی و امنیت

حفاظ شاخ گوزنی در تهران محله جنت آباد منطقه ۵

محفاظ شاخگوزنی با ارتفاع ۹۰ سانتیمتر و تراکم ۱۳ ردیف و رنگ کوره ای قهوه ای سوخته نصب شده در تهران محله جنت آباد – چهار باغ شرقي  – دومين چهار راه –  ۱۶ متري شمالي دست چپ رو به بالا بعد دست راست کوچه وکيلي پلاک ۱۹

این نمونه کار نصب شده که به متراژ ۴۰ متر میباشد و در خرداد ۹۷ یک روزه نصب گردید .

رنگ حفاظها قهوه ای سوخته متناسب با زنگ درب ها انتخاب شد و نوع رنگ نیز کوره ای میباشد .

حفاظ شاخ گوزنی در تهران جنت آباد از تولیدات لوکس حفاظ www.hefazlux.com

در این نمونه کار ابتدا در تماس تلفنی که با لوکس حفاظ گرفته شد لازم دیدیم ابتدا نمونه ارسال شود و بازدید نیز از محل انجام شد .

نمونه ها تحویل مدیر ساختمان گردید و توضیحات لازم نیز توسط کارشناس ما داده شد . پس از یک روز مالکان واحدها از نمونه بازدید نمودند و حفاظ مورد نظر انتخاب گردید .

محفاظ شاخگوزنی روی دیوار در تهران محله جنت آباد منطقه ۵

حفاظ شاخ گوزنی در تهران جنت آباد جنوبی از تولیدات لوکس حفاظ www.hefazlux.com
حفاظ شاخ گوزنی در تهران جنت آباد از تولیدات لوکس حفاظ www.hefazlux.com
حفاظ شاخ گوزنی در تهران جنت آباد از تولیدات لوکس حفاظ www.hefazlux.com
حفاظ شاخ گوزنی در تهران جنت آباد جنوبی ( نرده شاخگوزنی ) طهران

تهران : منطقه ۵ محله جنت آباد – چهار باغ شرقي  – دومين چهار راه –  ۱۶ متري شمالي دست چپ رو به بالا بعد دست راست کوچه وکيلي پلاک ۱۹

حفاظ شاخ گوزنی در تهران محله گیشا منطقه ۲

نرده شاخگوزنی نصب شده در طهران منطقه ۲ گیشا با متراژ ۲۹ متر با ارتفاع ۹۰ سانتیمتر و تراکم ۱۳ ردیف با رنگ کوره ای قهوه ای سوخته

آدرس نصب : تهران – گيشا خيابان ۳۰ پلاک ۵۵ در خرداد ۹۷ یک روزه نصب گردید . دیوار های این ساختمان بصورت پله کانی دارای اختلاف ارتفاع بود .

با مشاوره با مدیر ساختمان مقرر گردید که بدلیل اختلاف ارتفاع زیاد نرده ها نیز با همان اختلاف ارتفاع اجرا شود .روی دربها نیز مقداری باز بودند که با ساخت نرده ساده با پروفیل پوشش داده شد.

حفاظ شاخ گوزنی در تهران از تولیدات لوکس حفاظ www.hefazlux.com
حفاظ شاخ گوزنی در تهران از تولیدات لوکس حفاظ www.hefazlux.com
حفاظ شاخ گوزنی در تهران از تولیدات لوکس حفاظ www.hefazlux.com
حفاظ شاخ گوزنی در تهران ( نرده شاخگوزنی ) طهران

تهران – منطقه ۲  محله گيشا خيابان ۳۰ پلاک ۵۵

حفاظ شاخ گوزنی در تهران سهره وردی منطقه ۷ شهرداری تهران

نرده شاخ گوزنی با رنگ کوره ای قهوه ای سوخته نصب شده در تهران خیابان سهره وردی ارتفاع ۹۰ سانتیمتر و تراکم ۱۳ ردیف آدرس نصب . تهران خیابان سهره وردی خیابان شهرتاش پلاک ۴۱ نرده محافظ شاخ  گوزنی مدل ۹۰۱۳ . در پی تماس اولیه با لوکس حفاظ قرار بر بازدید و مشاوره در محل شد .مدل شاخگوزنی با ارتفاع ۹۰ سانتیمتر و رنگ قهوه ای سوخته که همرنگ درب های ساختمان بود در نظر گرفته شد .  ساختمان شمالی بود و درب ورودی فرفورژه با تاج مدل دار داشت .تاج روی درب بر اساس تاج درب با پروفیل و با همان شکل ساخته شد . اندازه گیزی های مربوط به تاج و خم های هلالی  انجام شد . خم کاری با دستگاه مخصوص خم هلالی پروفیل انجام شد. و حفاظ شاخ گونی در کارخانه طبق الگوی تاج جداگانه ساخته شد . در آهنگری به روش سنتی خمکاری روی پروفیل با ایجاد برش هایی عرضی در طول پروفیل انجام میشود .که بعد  از خم احتیاج به جوشکاری زیادی میباشد و کیفیت مناسبی ندارد.

حفاظ شاخ گوزنی در تهران سهره وردی از تولیدات لوکس حفاظ www.hefazlux.com
حفاظ شاخ گوزنی در تهران سهره وردی از تولیدات لوکس حفاظ www.hefazlux.com
حفاظ شاخ گوزنی در تهران سهره وردی ۱از تولیدات لوکس حفاظ www.hefazlux.com
حفاظ شاخ گوزنی در تهران سهره وردی ( نرده شاخگوزنی ) طهران

حفاظ شاخ گوزنی در تهران خیابان سهره وردی منطقه ۷

آدرس نصب : تهران خیابان سهره وردی ارتفاع ۹۰ سانتیمتر و تراکم ۱۳ ردیف آدرس نصب . تهران خیابان سهره وردی خیابان شهرتاش پلاک ۴۱

حفاظ شاخ گوزنی در تهران سعادت آباد منطقه ۲

نرده شاخ گوزنی با رنگ کوره ای قهوه ای سوخته نصب شده در تهران محله سعادت آباد ۳۹ متر ارتفاع ۹۰ سانتیمتر و تراکم ۱۳ ردیف آدرس نصب . تهران محله سعادت آباد بلوار سعادت آباد خیابان یکم جمشیدی خیابان شبنم خیابان شاهد جنب دبیرستان پیام معلم پلاک ۷نرده محافظ شاخ  گوزنی مدل ۹۰۱۳ . در پی تماس اولیه با لوکس حفاظ قرار بر بازدید و مشاوره در محل شد . در بازدید اولیه و مشاوره با مالک ساختمان مدل شاخگوزنی با ارتفاع ۹۰ سانتیمتر و رنگ قهوه ای سوخته که همرنگ درب های ساختمان بود در نظر گرفته شد .  ساختمان شمالی بود و درب ورودی فرفورژه با تاج مدل دار داشت . طبق نظر مالک مقرر شد تاج روی درب بر اساس تاج درب با پروفیل و با همان شکل ساخته شود . اندازه گیزی های مربوط به تاج و خم های هلالی  انجام شد . خم کاری با دستگاه مخصوص خم هلالی پروفیل انجام شد. و حفاظ شاخ گونی در کارخانه طبق الگوی تاج جداگانه ساخته شد . در آهنگری به روش سنتی خمکاری روی پروفیل با ایجاد برش ی عرضی در طول پروفیل انجام میشود .که بعد  از خم احتیاج به جوشکاری زیادی میباشد و کیفیت مناسبی ندارد.

حفاظ شاخ گوزنی در تهران محله سعادت آباد از تولیدات لوکس حفاظ www.hefazlux.com
حفاظ شاخ گوزنی در تهران سعادت آباد از تولیدات لوکس حفاظ www.hefazlux.com
حفاظ شاخ گوزنی در تهران سعادت آباد ۱از تولیدات لوکس حفاظ www.hefazlux.com
حفاظ شاخ گوزنی در تهران سعادت آباد ( نرده شاخگوزنی ) طهران

حفاظ شاخ گوزنی در تهران سعادت آباد

آدرس نصب : تهران محله سعادت آباد بلوار سعادت آباد خیابان یکم جمشیدی خیابان شبنم خیابان شاهد جنب دبیرستان پیام معلم پلاک ۷

حفاظ شاخ گوزنی کرج

حفاظ شاخگوزنی مدل ۹۰۱۳ به متراژ ۱۶۰ متر با رنگ کوره ای قهوه ای سوخته نصب شده در استان البرز  – آدرس : کرج کردان نرسیده به جاده سهیلیه شهرک افشاریه

حفاظ شاخ گوزنی کرج کردان
حفاظ شاخ گوزنی کرج استان البرز کردان www.hefazlux.com
حفاظ شاخ گوزنی کرج از تولیدات لوکس حفاظ www.hefazlux.com
حفاظ شاخ گوزنی کرج استان البرز کردان از تولیدات لوکس حفاظ www.hefazlux.com

آدرس محل نصب : کرج کردان نرسیده به جاده سهیلیه شهرک افشاریه

حفاظ شاخ گوزنی کرج

حفاظ شاخ گوزنی کرج : رنگ کوره ای قهوه ای سوخته حفاظ شاخگوزنی مدل ۹۰۱۳  در استان البرز  – آدرس : کرج کردان جاده سهیلیه – اغلان تپه – جاده زکی آباد – شهرک ویلایی .

حفاظ شاخ گوزنی کرج از لوکس حفاظ www.hwfazlux.com
حفاظ شاخ گوزنی کرج از لوکس حفاظ www.hwfazlux.com
حفاظ شاخ گوزنی کرج لوکس حفاظ www.hwfazlux.com
حفاظ شاخ گوزنی کرج از لوکس حفاظ www.hwfazlux.com

حفاظ شاخ گوزنی کرج

آدرس نصب : استان البرز – کرج – کردان – جاده سهیلیه – اغلان تپه – جاده زکی آباد – شهرک ویلایی .

مرزداران تهران

حفاظ شاخ گوزنی در تهران محله مرزدازان تهران منطقه ۲

نرده شاخگوزنی نصب شده در طهران منطقه ۲ محله مرزداران با متراژ حدود ۴۰ متر با ارتفاع ۹۰ سانتیمتر با رنگ کوره ای

آدرس نصب : تهران – بلوار مرزدارن خیابان آریا فر نبش گلدیس ۷ پلاک ۳

حفاظ شاخ گوزنی در تهران از تولیدات لوکس حفاظ www.hefazlux.com
حفاظ شاخ گوزنی در مرزداران تهران از تولیدات لوکس حفاظ www.hefazlux.com

آدرس نصب : تهران – بلوار مرزدارن خیابان آریا فر نبش گلدیس ۷ پلاک ۳

حفاظ شاخ گوزنی حفاظ لوکس

حفاظ شاخ گوزنی حفاظ لوکس

حفاظ شاخ گوزنی حفاظ لوکس

حفاظ شاخ گوزنی حفاظ لوکس

حفاظ شاخ گوزنی حفاظ لوکس

حفاظ شاخ گوزنی حفاظ لوکس

حفاظ شاخ گوزنی حفاظ لوکس

حفاظ شاخ گوزنی حفاظ لوکس

حفاظ شاخ گوزنی حفاظ لوکس

حفاظ شاخ گوزنی حفاظ لوکس

حفاظ شاخ گوزنی حفاظ لوکس

حفاظ شاخ گوزنی حفاظ لوکس

حفاظ شاخ گوزنی حفاظ لوکس

حفاظ شاخ گوزنی حفاظ لوکس

حفاظ شاخ گوزنی حفاظ لوکس

حفاظ شاخ گوزنی حفاظ لوکس

حفاظ شاخ گوزني :

ساخت حفاظ شاخ گوزنی در تهران نصب شده در  محله

آدرس چند نمونه از پروژه های بیشماری که انجام داده ایم :

خ ولیعصر – بالاتر از میدان منیریه -خ شهید اسدی منش – کوچه سالار خورشید – پ ۵
نحل مرداب ارتفاع ۱۰۰

میدات هفت حوض تهران

میدان هفت حوض جانبازان شرقی میدان۲۰ کوچه مهرپ۱۳  شاخ گوزنی ارتفاع ۸۵ تراکم ۱۱

شهرک ژاندارمري

آدرس محل نصب حفاظ شاخ گوزنی در تهران : شهرک ژاندارمري – بلوار ايثار – خيابان مالک – پلاک ۶

ساخت حفاظ شاخ گوزنی در تهران نصب در محله

سعادت آباد 

آدرس محل نصب حفاظ شاخ گوزنی در تهران : محله سعادت آباد – بلوار سعادت آباد – خیابان یکم جمشیدی – خیابان شبنم  – خیابان شاهد  – جنب دبیرستان پیام معلم  – پلاک ۹

ساخت حفاظ شاخ گوزنی در تهران نصب در محله

گیشا

آدرس محل نصب حفاظ شاخ گوزنی در تهران : گیشا – خ بلوچستان – نبش کوچه هشتم – پ۶۰
ارتفاع ۷۰ تراکم ۱۲

محله گیشا – خیابان شهید برادران کارگری – (خ ۲۹ ) پلاک ۵ .

ساخت حفاظ شاخ گوزنی در تهران نصب شده در بلوار مرزداران تهران منطقه ۲ .

آدرس محل نصب حفاظ شاخ گوزنی در تهران – بلوار مرزدارن – خیابان آریا فر – نبش گلدیس ۷ پلاک

ساخت حفاظ شاخ گوزنی در تهران نصب در منطقه ۵ محله

 حکیم شرق – بعداز اشرفی اصفهانی – خ لاله – بوستان سوم شرقی – پ ۹
ارتفاع ۱۰۰ تراکم ۱۲

ستارخان – بلوار شهید گلاب – میدان خبرنگار – خ حسین مردی جنوبی – ک طاهری – پ ۴۷
لیلیوم ۱۰۰۳

خیابان اطاعتی جنوبی کوچه لادن پلاک ۷ ساختمان باران
ارتفاع ۱۰۰ تراکم ۱۳

جنت آباد .

آدرس محل نصب حفاظ شاخ گوزنی در تهران :  منطقه ۵ محله جنت آباد – چهار باغ شرقي  – دومين چهار راه –  ۱۶ متري شمالي – دست چپ رو به بالا بعد دست راست کوچه وکيلي – پلاک ۱۹

 ساخت حفاظ شاخ گوزنی در تهران نصب در محله

خ کارگر جنوبی – بین میدان حر و چهارراه لشگر – کوچه بانکی – پلاک ۸
ارتفاع ۱۰۰ تراکم ۱۳

گیشا .

آدرس : محل نصب حفاظ شاخ گوزنی در تهران – محله گیشا – خيابان ۳۰ – پلاک ۵۵

ساخت حفاظ شاخ گوزنی در تهران نصب شده در خیابان گیشا – خ بلوچستان – نبش کوچه هشتم – پ۶۰
ارتفاع ۷۰ تراکم ۱۲

سهره وردی منطقه ۷ .

آدرس : محل نصب حفاظ شاخ گوزنی در تهران – خیابان سهره وردی ارتفاع ۹۰ سانتیمتر و تراکم ۱۳ ردیف آدرس نصب .- تهران خیابان سهره وردی – خیابان شهرتاش – پلاک ۴۱

ساخت حفاظ شاخ گوزنی در تهران محله

سعادت آباد .

آدرس محل نصب حفاظ شاخ گوزنی در تهران – محله سعادت آباد بلوار سعادت آباد – خیابان یکم جمشیدی خیابان شبنم – خیابان شاهد جنب دبیرستان پیام معلم پلاک ۷ .

ساخت حفاظ شاخ گوزنی در تهران محله سعادت آباد – بلوار ۲۴ متری – ۴ شرقی پ ۹
ارتفاع ۱۲۰ تراکم ۱۳

بلوار میر داماد .

آدرس محل نصب حفاظ شاخ گوزنی در تهران : بلوار مبرداماد – زیر پل میر داماد – خیابان البرز کوچه آناهیتا شرقی –  تقاطع خیابان ملکی – سودمند پلاک شش

ساخت حفاظ شاخ گوزنی در تهران نصب در محله

میدان چیذر – خ معصومی – ک شناسا – پ ۱
ارتفاع ۱۲۰ تراکم ۱۳

فرمانیه – دیباجی شمالی – کوچه نوریان پ۲۴

خیابان کارون

آدرس محل نصب حفاظ شاخ گوزنی در تهران : خیابان یادگار امام – خیابان امام خمینی – خیابان مالک اشتر – خیابان کارون- کوچه باغ شمالی – پلاک ۱۹

تهران – اوین – خیابان کچویی – خ غیاسی جوارین – بن بست ماگنولیا پلاک ۲

تهران استادمعين يادگار جنوب نرسيده به خيابان شهيد دستغيب خيابان دي يکم نبش کوچه بالحوايج پلاک ۲۰ طبقه ۴ واحد ۷
اقاي حضرتي
ارتفاع ١٢٠ تراكم ١٣

تجریش – دربند

میدان قدس به سمت دربند خ ظهیرالدوله خ میری خ عرفانی خ نخجوان جنب تجاری البرز خ رجایی تا انتها خ مریم خ افتخاری بن بست غفوری شرقی پ۱۱ بام مریم
ارتفاع ١٢٠ تراكم ١٣

میدان تجریش – خیابان طباطبایی پور – کوچه ناودانک – پ۲۱
ارتفاع ۱۲۰ تراکم ۱۳

بلوار ارتش – شهرک نفت – کنگان ۱۰ – پ۴۷
ارتفاع ۱۰۰ تراکم ۱۲

ساخت حفاظ شاخ گوزنی در تهران- نصب در محله تهرانسر. بلوار یاس . مسکن ویژه . خیابان یاس ۲ . بلوک A2-4
لیلیوم ۱۲۰ و مدل لاله ای

لواسان ؛ کمربندی لواسانخیابان خیبر؛ کوچه بدر جنوبیآخر بدر جنوبی ساختمان نوسازلطفا داخل کوچه نارون و ارغوان نرود بدر را مستقیم تا داخل خاکی بیاید
ارتفاع ١٠٠ تراكم ١٣

کردان ، جاده سهیلیه، خیابان لشکر اباد، کوچه نیک دهقان
ارتفاع ١٢٠ تراكم ١٣

اسلامشهر 

اسلامشهر.شهرک قائمیه.خ۴۳٫خ باغستان.کوچه فرهنگ۳٫پلاک۱۹٫واحد۸
ارتفاع ٨٠ تراكم ١٠

آدرس محل نصب حفاظ شاخ گوزنی در تهران : محله اسلامشهر – جاده ساوه – شهرک واوان – بلوار گلها – خیابان نیلوفر شمالی – کوچه ۶۴ غربی –  پلاک ۲۵

احمد ایاد مستوفی خ بسیج خ ولیعصر شمالی خ‌شهید باقری پلاک ۷۹ارتفاع ٩٠ تراكم ١٠ بوته اي

واوان.بلوار گلها.خ نرگس.۶۴غربی.پلاک۵۵٫
ارتفاع ١٠٠ تراكم ١٠

کرج  میدان جمهوری بلوار ماهان غربی بعد از تلار لوتوس خیابان ارغوان بعد از پارک کوچه یاس پلاک ۱۱ واحد ۶ آقای جرعت ( ارتفاع ۹۰ با تراکم  ۱۳ )

برای دریافت قیمت حفاظ شاخ گوزنی با ما تماس بگیرید.

از دیگر تولیدات کارخانه لوکس حفاظ نسل جدید حفاظ روی دیوار و انواع درب و نرده میباشد که در ذیل به تعدادی از آنها اشاره میگردد:

نسل جدید حفاظ روی دیوارانواع حفاظ روی دیوار

انواع درب :

برای دریاقت قیمت حفاظ شاخ گوزنی به این مطلب مراجعه نمایید : قیمت حفاظ شاخ گوزنی

برای دریافت اطلاعات نصب حفاظ شاخ گوزنی به این مطلب مراجعه نمایید : نصب حفاظ شاخ گوزنی

جهت دیدن نمونه کارهای نسل جدید حفاظ روی دیوار مثل حفاظ شاخ گوزنی به مطلب حفاظ ساختمان مراجعه نمایید .

برای دیدن نمونه کارهای حفاظ شاخ گوزنی در تهران  مطلب حفاظ شاخ گوزنی در تهران را مطالعه نمایید.

برای دیدن نمونه کارهای حفاظ شاخ گوزنی در کرج مطلب حفاظ شاخ گوزنی در کرج را مطالعه نمایید.

انواع نرده را میتوانید در مطلب مربوط به انواع نرده  و انواع نرده محفاظ روی دیوار مشاهده نمایید .

برای دیدن لیست مراکز خرید حفاظ شاخ گوزنی به این مطلب مراجعه نمایید.
لوکس حفاظ بهترین تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی و درب فرفورژه
جهت دریافت نمایندگی فروش محصولات لوکس حفاظ با شماره ۰۹۳۳۱۴۰۳۵۴۰ تماس حاصل فرمایید.
محصولات لوکس حغاظ شامل انواع نرده روی دیوار . حفاظ پنجره . درب لوکس و مدرن . درب های ویلایی با بهترین کیفیت در کارخانه ای به مساحت ۴هزار متر با جوشکاری تحت گاز و رنگ کوره ای الکترو استاتیک تولید و به وسیله گروه نصب ماهر نصب میگردد.
قیمت حفاظ شاخ گوزنی از متری ۷۰  هزار تومان تا متری ۳۰۰ هزار تومان میباشد.

نسبت قیمت حفاظ شاخ گوزنی به حفاظ نیزار و حفاظ لیلیوم

نسبت فروش حفاظ شاخ گوزنی به حفاظ نیزار و حفاظ لیلیوم

Call Now Buttonتماس