حفاظ ساختمان

/حفاظ ساختمان
حفاظ ساختمان2019-02-23T12:35:59+03:30

حفاظ ساختمان :  نمونه کارهای نرده محافظ روی دیوار  (Building luxury fence )

حفاظ شاخ گوزنی سهره وردی 3 www.hefazlux.com

حفاظ شاخ گوزنی سهره وردی ۳

حفاظ ساختمان : خانه مهم‌ترین محیطی میباشد که یک فرد در طول دوران زندگانی خود در آن محل حضور دارد. در حقیقت خانه و ساختمان محل زندگی مکانی میباشد که یک فرد باید نهایت امنیت و آرامش را در آن مکان احساس نماید. آرامش و امنیت درونی یک خانه توسط اعضا و نفرات خانواده تأمین میشود و آرامش و امنیت محیطی ساختمان خانه توسط یکسری از وسایل حفاظتی ساختمان مانند حفاظ ساختمان تأمین میگردد. حفاظ‌ ساختمان از مهم‌ترین و اصلی ترین لوازم امنیتی و حفاظتی به شمار میآیند که انواع مختلفی دارند که در ادامه به تشریح مزایا و معایب آنها میپردازیم .در انتها نمونه های نصب شده از انواع حفاظ ساختمان و انواع حفاظ روی دیوار را همراه با عکس و آدرس آورده ایم.

Building luxury fence

یکی از انواع حفاظ‌ ساختمان که برای جلوگیری از ورود سارقین و افراد مزاحم به حیاط و محیط ساختمان استفاده می‌شود حفاظ شاخ گوزنی میباشد که مانند شاخ گوزن طراحی و ساخته شده و از جنس فلز ساخته میگردد. این نوع نرده محافظ دیوار دارای شاخه هایی با نوک بسیار تیز میباشد و مانع بسیار خوبی برای جلوگیری از عبور سارقان و افراد متجاوز به داخل ساختمان و منزل مسکونی می‌شود.
با توجه به نکته که آرامش و امنیت از نیازهای اصلی و اساسی انسان میباشد و انسان در نخستین گام، این نیاز را باید درجایی که زندگی مینماید برآورده سازد، درنتیجه آگاهی و اطلاع از لوازم حفاظتی ساختمان و همچنین ابزارهایی که می‌توان از آن‌ها در تأمین حفاظت و امنیت خانه استفاده نمود مهم و بسیار ضروری می‌باشد.

چند دلیل بسیار مهم برای آن‌که مطمئن شوید ساختمان شما احتیاج به نصب حفاظ  دارد؟

یکی از اصلی ترین و مهم‌ترین شاخصه ها در بالا بردن ضریب امنیت ساختمان و آپارتمان داشتن حفاظ بر روی دیوار حیاط می‌باشد، حفاظ‌های موجود دارای انواع مختلف و گوناگونی با جنس‌های متفاوت و کاربرد های مختلف می‌باشند.

آپارتمان ها یکی از گزینه‌های دوست داشتنی و محبوب جهت خرید و یا اجاره یک محل و مکان مناسب برای سکونت می‌باشد. زمانیکه شما یک آپارتمان در یک ساختمان را جهت سکونت و زندگی انتخاب می‌کنید و یا می‌خواهید که با خریدن و اجاره دادن آن برای خود درآمدی به دست بیاورید، باید ابتدا گزینه‌های مختلفی را در نظر بگیرید اول اینکه اگر می‌خواهید در آن ساختمان یا آپارتمان سکونت داشته باشید و با خیال راحت و آسوده در آن زندگی نمایید و دوم اینکه اگر می‌خواهید آن ساختمان با آپارتمان را اجاره بدهید به دلیل داشتن مزایای مختلف براحتی بتوانید آن ملک را اجاره بدهید.

یکی از این مزایا و گزینه‌ها که در همه زمانها در انتخاب آپارتمان و ساختمان مؤثر است، ضریب بالای امنیت ساختمان است. حفاظ امنیت ساختمان ها از طریق انواع حفاظ ساختمان  تأمین میگردد، حفاظ‌ هایی مثل انواع حفاظ دیوار و در یا پنجره ها و حفاظ‌هایی روی دیوار جزء حفاظ‌ های فلزی مورد استفاده در ساختمان و آپارتمان می‌باشد. حفاظ شاخ گوزنی یکی از انواع حفاظ‌ روی دیوار میباشد که می‌توان آنرا به‌ عنوان یکی از بهترین نمونه ها بیان کرد.

حفاظ‌ هایی مانند حفاظ شاخ گوزنی , حفاظ لیلیوم , حفاظ نیزار ( حفاظ نی زار ) , حفاظ بوته ای و حفاظ کلاسیک از انواع حفاظ ساختمان هستند که بر روی دیوار دور حیاط ویلا و ساختمان های مسکونی ,  بیشتر مورد استفاده هستند.

و البته باید توجه داشت  باشیم که دلایل مختلفی برای نصب حفاظ ساختمان در ساختمان های آپارتمانی مدنظر میباشد که در ادامه مقاله به همه آنها اشاره نموده و توضیح داده خواهد شد.و در انتها آدرس و عکس نمونه کارهایی از انواع حفاظ روی ویوار و انواع حفاظ ساختمان را آورده ایم.

سرفصل مطالبی که در ذیل بیان‌گردیده در این مقاله بررسی گردیده است:

  • افزایش زیبایی دیوارهای ساختمان
  • افزایش ضریب امنیت آپارتمان و ساختمان
  • محدود نمودن دید از بیرون به داخل محیط ساختمان و حفاظت از حریم خصوصی
  • راحتی فروش و اجاره ساختمان
  • کنترل و محدود نمودن دسترسی به اموال و دارایی‌ها درون ساختمان و افزایش ضریب امنیت آن

افزایش زیبایی دیوار با نسل جدید حفاظ ساختمان

زیبایی از خصوصیاتی است که می‌تواند  روی هر شخصی به‌صورت مستقیم تأثیر زیادیداشته باشد و تصمیمات هر فردی را تحت تأثیر خودش قرار بدهد. زیبا بودن ساختمان مکان زندگی می‌تواند تأثیر بسیار زیاد مثبتی در افراد ساکن ساختمان  ایجاد نماید و بر روی رفتار آنها بصورت مثبت تأثیرگذار باشد.

خانه هر شخص به‌عنوان محل زندگی و مکانی که انسان بیشتر از نیمی از عمر خود را در آن سپری میگذراند از اهمیت خاصی برخوردار میباشد و طبیعتاً مکانی که زیبایی نداشته باشد, می‌تواند تأثیر منفی روی هر فردی بگذارد. تصور نمایید وقتی یک نفر در راه رسیدن به خانه خود است زیبایی نمای ساختمان چه قدر می‌تواند وی را تحت تأثیر قرار بدهد.

زیبایی از خصوصیاتی است که می‌تواند  روی هر شخصی به‌صورت مستقیم تأثیر زیادیداشته باشد و تصمیمات هر فردی را تحت تأثیر خودش قرار بدهد. زیبا بودن ساختمان مکان زندگی می‌تواند تأثیر بسیار زیاد مثبتی در افراد ساکن ساختمان  ایجاد نماید و بر روی رفتار آنها بصورت مثبت تأثیرگذار باشد.

خانه هر شخص به‌عنوان محل زندگی و مکانی که انسان بیشتر از نیمی از عمر خود را در آن سپری میگذراند از اهمیت خاصی برخوردار میباشد و طبیعتاً مکانی که زیبایی نداشته باشد, می‌تواند تأثیر منفی روی هر فردی بگذارد.

تصور نمایید وقتی یک نفر در راه رسیدن به خانه خود است زیبایی نمای ساختمان چه قدر می‌تواند وی را تحت تأثیر قرار بدهد. افزایش زیبایی نما و جذابیت دیوارهای پیرامونی ساختمان براستی که می‌تواند جلوه بسیار متفاوتی را از یک ساختمان و آپارتمان ارائه ‌نماید.

در واقع نمای ساختمان و جلوه دیوار های آن می‌تواند به مقدار بسیار زیادی بر روی ساکنین ساختمان ها و حتی افرادی که جهت خرید ساختمان یا آپارتمان می‌آیند تأثیر بسیار زیاد و مثبتی داشته باشد، وجود حفاظ‌ ساختمان علاوه بر افزایش ضریب حفاظت و  امنیت ساختمان باعث ایجاد جلوه بسیار زیبا و با شکوه در نمای بیرونی ساختمان می‌شود. بطور مثال نسل جدید حفاظ ساختمان  می‌تواند بر نمای یک ساختمان زیبایی دوچندان ببخشد.

با افزایش جذابیت و زیبایی های دیوار پیرامونی محوطه و حیاط ساختمان می‌توان جلوه باشکوه و متفاوت تری  از یک ساختمان ارائه ‌داد. و بوسیله قابلیت های زیادی که دارد میتواند با نماهای مختلف سازگار باشد از جمله این قابلیت ها رنگ‌پذیری است که می‌تواند با نماهای مختلف و متفاوت ست بشود.

لوکس حفاظ نمونه های بسیار زیادی از حفاظ ساختمان و نرده محافظ روی دیوار در اکثر استانهای ایران اجرا و نصب نموده است . در ادامه تعدادی از نمونه کار ها با عکس و آدرس آورده شده است . شما میتوانید از میان نمونه های ذیل نزدیکترین محل را انتخاب کرده و بازدید نمایید.

حفاظ ساختمان : نمونه کارهای نرده روی دیوار  fence

کرمانشاه : دیوار استانداری ۷۵۰متر لیلیوم سفید طلایی با ارتفاع ۱۲۰ سانتیمتر نمونه محافظ لیلیوم نصب شده بر روی دیوارهای پشتی استانداری کرمانشاه به طول ۷۵۰ متر با رنگ  سفید طلایی اجرا شد.

حفاظ ساختمان : استانداری کرمانشاه واقع در بلوار شهید کشوری, در مجاورت ترمینال مسافربری شهیدکاویانی کرمانشاه و کنار رودخانه کرخه واقع شده است . نصب محافظ روی دیوار بعنوان حفاظ ساختمان استانداری کرمانشاه از حساسیت ویژه ای برخوردار بود . زیرا باید حفاظی نصب میشد که درای دو شرط باشد

  1. با توجه به موقعیت امنیتی و حفاظتی استانداری باید ضریب امنیت بسیار بالا داشته باشد .
  2. از نظر زیبایی و دکوراسیون نیز خواسته های مهندسین معمار مجموعه استانداری را تامین میکرد.

لذا بر همبن اساس و در جلسه ای با حضور معاون استاندار , نمایندگان تیم حفاظتی , مهندس معمار و مهندس عمران استانداری  توافق گردید که حفاظ ساختمان  مدل لیلیوم بر روی دیوارهای پشتی استانداری به طول ۷۵۰ متر نصب و اجرا شود. در ابتدا به منظور اجرای دقیق و بی عیب و نقص حدود ۱۰ متر از دیوار ها در ابتدا بعنوان نمونه شاهد اجرا شد . پس از بازدید تیم حفاظتی , مهندسین معمار  ,مهندس مقیم و ناظر عالیه توصیه شد که در فاصله های مناسب از ستونهای داخل دیوار برای استحکام بیشتر کمک گرفته شود.

و بر همین اساس ستونهایی با ارتفاع حدود ۱۲۰ سانتیمتر به ستونهای موجود اضافه شد . پس از تایید نمونه اجرا شده ,  کل پروژه در زمان تعیین شده اجرا و تحویل گردید. نرده های حفاظتی در کارخانه لوکس حفاظ با رنگ کوره ای و جوشکاری تحت گاز co2  در تهران تولید شد. بوسیله ۱۰ تریلی به کرمانشاه و محل استانداری حمل گردید.

گروه نصب حفاظ ساختمان قبل از حمل نرده ها در استانداری مستقر گردیدند . جهت تسریع عملیات نصب با رسیدن هر محموله , نصب آن نیز انجام میشد . با توجه طول زیاد دیوارها , به ارتفاع ستون های ذاخل دیوار در حدود ۱۲۰سانتیمتر اضافه گردید تا در فواصل مناسب تکیه گاه مستحکمتری برای حفاظ  ها باشد . کل عملیات ساخت , حمل و نصب نرده محافظتی دیوار پشتی استانداری در  حدود ۲ ماه کاری به پایان رسید و تحویل شد.

حفاظ ساختمان لیلیوم از لوگس حفاظ در کرمانشاه www.hefazluxx.com
حفاظ لیلیوم سفید از لوکس حفاظ در کرمانشاه www.hefazluxx.com
حفاظ لیلیوم سفید ۲ از لوکس حفاظ در کرمانشاه www.hefazluxx.com
حفاظ لیلیوم سفید ۱ از لوکس حفاظ در کرمانشاه www.hefazluxx.com

کرمانشاه – حفاظ ساختمان استانداری

حفاظ ساختمان : نمونه کار حفاظ در لواسان

لواسان خیابان صحرای ناران نرده نیزار سفید با ارتفاع ۱۰۰ سانتیمتر

مدل نیزار سفید با ارتفاع ۱۰۰ سانتیمتر بر روی دیوار یکی از ویلاهای بسیار شیک و شاخص در لواسان نصب شده . عکس این ویلا برای مدتی روی بیلبرد ورودی لواسان بعنوان ویلای با معماری خاص نصب شده بود .مدل نیزار در لواسان با نمای بسیار شیک و زیبا و در عین حال امن و با ضریب حفاظتی بالا میباشد .

رنگ نانو سفید ویلا بصورت قابل توجهی جلب نظر میکند .با توجه به اینکه رنگ قالب در نمای ویلا سفید بود لذا رنگ حفاظ ساختمان مدل نیزار نیز سفید کوره ای براق در نظر گرفته شد .عکس هایی که اینجانب به شخصه از این ویلا گرفته ام, از طرف اکثر تولید کنندگان و فروشندگان نرده بعنوان نمونه کارشان معرفی شده است. محافظ نصب شده روی دیوار این ویلا بوسیله لوکس حفاظ ساخته و نصب و اجرا گردیده است.

حفاظ شاخ گوزنی در تهران ( نرده شاخگوزنی ) طهران
حفاظ شاخ گوزنی در تهران از تولیدات لوکس حفاظ www.hefazlux.com
حفاظ شاخ گوزنی در تهران از تولیدات لوکس حفاظ www.hefazlux.com
حفاظ شاخ گوزنی در تهران از تولیدات لوکس حفاظ www.hefazlux.com

آدرس محل نصب حفاظ ساختمان  : لواسان بلوار امام خمینی خیابان پیام تقاطع مهتاب و ناران پلاک ۱۰۲

حفاظ شاخ گوزنی کرج

آدرس محل نصب حفاظ ساختمان : کرج کردان نرسیده به جاده سهیلیه شهرک افشاریه

حفاظ شاخ گوزنی در کرج از تولیدات لوکس حفاظ www.hefazlux.com
حفاظ شاخ گوزنی در کرج از تولیدات لوکس حفاظ www.hefazlux.com
حفاظ شاخ گوزنی کرج از تولیدات لوکس حفاظ www.hefazlux.com
حفاظ شاخ گوزنی کرج ( نرده شاخگوزنی ) طهران

حفاظ شاخ گوزنی کرج

آدرس محل نصب حفاظ ساختمان : کرج کردان نرسیده به جاده سهیلیه شهرک افشاریه

حفاظ شاخ گوزنی در قائم شهراستان مازندران

آدرس محل نصب  : استان مازندران – شهرستان قائم شهر کیلومتر ۹ جاده جویبار نبش شهرک رستمکلا باغ صادقی

حفاظ شاخ گوزنی در تهران سهره وردی منطقه ۷ شهرداری تهران

نرده شاخ گوزنی با رنگ کوره ای قهوه ای سوخته نصب شده در تهران خیابان سهره وردی ارتفاع ۹۰ سانتیمتر و تراکم ۱۳ ردیف آدرس نصب . تهران خیابان سهره وردی خیابان شهرتاش پلاک ۴۱ نرده محافظ شاخ  گوزنی مدل ۹۰۱۳ . در پی تماس اولیه با لوکس حفاظ قرار بر بازدید و مشاوره در محل شد .

مدل شاخگوزنی با ارتفاع ۹۰ سانتیمتر و رنگ قهوه ای سوخته که همرنگ درب های ساختمان بود در نظر گرفته شد .  ساختمان شمالی بود و درب ورودی فرفورژه با تاج مدل دار داشت .تاج روی درب بر اساس تاج درب با پروفیل و با همان شکل ساخته شد . اندازه گیزی های مربوط به تاج و خم های هلالی  انجام شد .

خم کاری با دستگاه مخصوص خم هلالی پروفیل انجام شد. و حفاظ شاخ گونی در کارخانه طبق الگوی تاج جداگانه ساخته شد . در آهنگری به روش سنتی خمکاری روی پروفیل با ایجاد برش هایی عرضی در طول پروفیل انجام میشود .که بعد  از خم احتیاج به جوشکاری زیادی میباشد و کیفیت مناسبی ندارد.

حفاظ شاخ گوزنی در تهران سهره وردی از تولیدات لوکس حفاظ www.hefazlux.com
حفاظ شاخ گوزنی در تهران سهره وردی از تولیدات لوکس حفاظ www.hefazlux.com
حفاظ شاخ گوزنی در تهران سهره وردی ۱از تولیدات لوکس حفاظ www.hefazlux.com
حفاظ شاخ گوزنی در تهران سهره وردی ( نرده شاخگوزنی ) طهران

حفاظ شاخ گوزنی در تهران خیابان سهره وردی منطقه ۷

آدرس نصب : تهران خیابان سهره وردی ارتفاع ۹۰ سانتیمتر و تراکم ۱۳ ردیف آدرس نصب . تهران خیابان سهره وردی خیابان شهرتاش پلاک ۴۱

حفاظ شاخ گوزنی در تهران محله جنت آباد منطقه ۵

محافظ شاخگوزنی با ارتفاع ۹۰ سانتیمتر و تراکم ۱۳ ردیف و رنگ کوره ای قهوه ای سوخته نصب شده در تهران محله جنت آباد – چهار باغ شرقي  – دومين چهار راه –  ۱۶ متري شمالي دست چپ رو به بالا بعد دست راست کوچه وکيلي پلاک ۱۹

این نمونه کار حفاظ ساختمان نصب شده که به متراژ ۴۰ متر میباشد و در خرداد ۹۷ یک روزه نصب گردید .رنگ حفاظها قهوه ای سوخته متناسب با زنگ درب ها انتخاب شد و نوع رنگ نیز کوره ای میباشد .

حفاظ شاخ گوزنی در تهران جنت آباد از تولیدات لوکس حفاظ www.hefazlux.com

در این نمونه کار ابتدا در تماس تلفنی که با لوکس حفاظ گرفته شد لازم دیدیم ابتدا نمونه ارسال شود و بازدید نیز از محل انجام شد .

نمونه ها تحویل مدیر ساختمان گردید و توضیحات لازم نیز توسط کارشناس ما داده شد . پس از یک روز مالکان واحدها از نمونه بازدید نمودند و حفاظ مورد نظر انتخاب گردید .حفاظ ساختمان شاخگوزنی برای روی دیوار در تهران محله جنت آباد منطقه ۵

حفاظ شاخ گوزنی در تهران جنت آباد جنوبی از تولیدات لوکس حفاظ www.hefazlux.com
حفاظ شاخ گوزنی در تهران جنت آباد از تولیدات لوکس حفاظ www.hefazlux.com
حفاظ شاخ گوزنی در تهران جنت آباد از تولیدات لوکس حفاظ www.hefazlux.com
حفاظ شاخ گوزنی در تهران جنت آباد جنوبی ( نرده شاخگوزنی ) طهران

آدرس محل نصب حفاظ ساختمان – تهران : منطقه ۵ محله جنت آباد – چهار باغ شرقي  – دومين چهار راه –  ۱۶ متري شمالي دست چپ رو به بالا بعد دست راست کوچه وکيلي پلاک ۱۹

حفاظ شاخ گوزنی در تهران محله گیشا منطقه ۲

حفاظ ساختمان نصب شده در طهران منطقه ۲ گیشا با متراژ ۲۹ متر با ارتفاع ۹۰ سانتیمتر و تراکم ۱۳ ردیف با رنگ کوره ای قهوه ای سوخته

آدرس نصب حفاظ ساختمان : تهران – گيشا خيابان ۳۰ پلاک ۵۵ در خرداد ۹۷ یک روزه نصب گردید . دیوار های این ساختمان بصورت پله کانی دارای اختلاف ارتفاع بود .

با مشاوره با مدیر ساختمان مقرر گردید که بدلیل اختلاف ارتفاع زیاد نرده ها نیز با همان اختلاف ارتفاع اجرا شود .روی دربها نیز مقداری باز بودند که با ساخت نرده ساده با پروفیل پوشش داده شد.

حفاظ شاخ گوزنی در تهران از تولیدات لوکس حفاظ www.hefazlux.com
حفاظ شاخ گوزنی در تهران از تولیدات لوکس حفاظ www.hefazlux.com
حفاظ شاخ گوزنی در تهران از تولیدات لوکس حفاظ www.hefazlux.com
حفاظ شاخ گوزنی در تهران ( نرده شاخگوزنی ) طهران

آدرس محل نصب حفاظ ساختمان : تهران – منطقه ۲  محله گيشا خيابان ۳۰ پلاک ۵۵

حفاظ شاخ گوزنی در تهران محله سعادت آباد منطقه ۲

نرده شاخگوزنی با رنگ کوره ای قهوه ای سوخته نصب شده در طهران منطقه ۲ سعادت آباد با متراژ ۳۹ متر با ارتفاع ۹۰ سانتیمتر و تراکم ۱۳ ردیف

آدرس نصب حفاظ ساختمان : تهران محله سعادت آباد بلوار سعادت آباد خیابان یکم جمشیدی خیابان شبنم خیابان شاهد جنب دبیرستان پیام معلم پلاک ۷

در بازدید اولیه و مشاوره با مالک ساختمان شاخگوزنی با ارتفاع ۹۰ سانتیمتر و رنگ قهوه ای سوخته که همرنگ درب های ساختمان بود در نظر گرفته شد .  ساختمان شمال بود و درب ورودی فرفورژه با تاج مدل دار بود . طبق نظر مالک مقرر شد تاج روی درب بر اساس تاج درب با پروفیل و با همان شکل ساخته شود . اندازه گیزی های مربوط به تاج و خم های هلالی  انجام شد . خم کاری با دستگاه مخصوص خم هلالی پروفیل انجام شد و حفاظ شاخ گونی در کارخانه طبق الگوی تاج جداگانه ساخته شد .

حفاظ شاخ گوزنی در تهران محله سعادت آباد از تولیدات لوکس حفاظ www.hefazlux.com
حفاظ شاخ گوزنی در تهران سعادت آباد از تولیدات لوکس حفاظ www.hefazlux.com
حفاظ شاخ گوزنی در تهران سعادت آباد ۱از تولیدات لوکس حفاظ www.hefazlux.com
حفاظ شاخ گوزنی در تهران سعادت آباد ( نرده شاخگوزنی ) طهران

آدرس نصب حفاظ ساختمان : تهران محله سعادت آباد بلوار سعادت آباد خیابان یکم جمشیدی خیابان شبنم خیابان شاهد جنب دبیرستان پیام معلم پلاک ۷

حفاظ نیزار در تهران گیشا خیابان یکم

حفاظ نیزار با رنگ کوره ای قهوه ای سوخته نصب شده در تهران محله گیشا

آدرس محل نصب حفاظ ساختمان : تهران محله گیشا خیابان شهید برادران کارگری (خ ۲۹ ) پلاک ۵

حفاظ نی زار  : در پی تماس اولیه با لوکس حفاظ قرار بر بازدید و مشاوره در محلو همچنین ارسال نمونه شد .در بازدید اولیه و مشاوره با مالکین ساختمان مدل مدل نیزار با ارتفاع ۱۲۰ سانتیمتر  با میلگرد ۱۲ و رنگ قهوه ای سوخته که همرنگ درب های ساختمان بود در نظر گرفته شد وبرای استحکام بیشتر در هنگام نصب جهت شاسی کار از سپری استفاده گردید .  ساختمان شمالی بود و چراغهایی روی دیوار نصب بود که آنها نیز در نظر گرفته شد تا د رمحل خود حفاظ شوند. اندازه گیزی های مربوطه  انجام شد . حفاظ نیزار با میلگرد سایز ۱۲ میلیمتر و بر روی شاسی سپری ساخته و رنگ کوره ای گردید . نمونه این حفاظ با رنگ سفید و میلگرد ۱۲ با ارتفاع ۱ متر نیز قبلا در لواسان نصب شده بود.

حفاظ نیزار در تهران محله گیشااز تولیدات لوکس حفاظ www.hefazlux.com
حفاظ نیزار در تهران گیشا از تولیدات لوکس حفاظ www.hefazlux.com
حفاظ نیزار در تهران سعادت آباد ۱از تولیدات لوکس حفاظ www.hefazlux.com
حفاظ نی زار در تهران سعادت آباد ( نرده شاخگوزنی ) طهران

آدرس محل نصب حفاظ ساختمان : تهران محله گیشا خیابان شهید برادران کارگری (خ ۲۹ ) پلاک ۵

حفاظ نیزار در آبعلی

حفاظ نیزار با رنگ کوره ای قهوه ای سوخته نصب شده در آبعلی آدرس محل نصب حفاظ ساختمان : آبعلی حفاظ نی زار  : در پی تماس اولیه با لوکس حفاظ و مشاوره تلفنی بعد از ارسال عسهای مختلف حفاظ , مدل مدل نیزار با ارتفاع ۱۰۰ سانتیمتر  با میلگرد ۱۰ و رنگ قهوه ای سوخته که همرنگ درب های ساختمان بود در نظر گرفته شد . اندازه گیزی های مربوطه توسط مالک انجام گردید . نمونه این حفاظ با رنگ سفید و میلگرد ۱۲ با ارتفاع ۱ متر نیز قبلا در لواسان نصب شده بود.

حفاظ نیزار در آبعلی از تولیدات لوکس حفاظ www.hefazlux.com
حفاظ نیزار در تهران گیشا از تولیدات لوکس حفاظ www.hefazlux.com
حفاظ نیزار در تهران سعادت آباد ۱از تولیدات لوکس حفاظ www.hefazlux.com
حفاظ نی زار در تهران سعادت آباد ( نرده شاخگوزنی ) طهران

آدرس محل نصب حفاظ ساختمان : آبعلی

حفاظ نیزار در تهران شهرک ژاندارمری

حفاظ ساختمان با رنگ کوره ای مشکی ارتفاع ۹۰ سانتیمتر و میلگرد سایز ۱۰ میلیمتر نصب شده در تهران شهرک ژاندارمری آدرس نصب : تهران شهرک ژاندارمري بلوار ايثار خيابان مالک پلاک ۶  : نرده محافظ نیزار : در پی تماس اولیه با لوکس حفاظ قرار بر بازدید و مشاوره در محل شد .در بازدید اولیه و مشاوره با مالکان ساختمان مدل نی زار رنگ مشکی که همرنگ درب های ساختمان بود در نظر گرفته شد .  ساختمان شمالی بود و درب ورودی تاج مدل دار داشت . طبق نظر مالک مقرر شد حفاط نیزار روی درب بر اساس تاج و با همان شکل پله کانی اجرا شود . اندازه گیزی های مربوط به تاج و قسمتهای پله کانی انجام شد . و حفاظ ها در ارتفاع ۹۰ و ۸۰ سانتیمتر نصب گردید . مابین درب و تاج روی آن فاصله ای بود که آنهم با همان حفاظ نیزار پر گردید.

حفاظ نیزار در تهران محله سعادت آباد از تولیدات لوکس حفاظ www.hefazlux.com

آدرس نصب حفاظ ساختمان : تهران شهرک ژاندارمري بلوار ايثار خيابان مالک پلاک ۶

حفاظ شاخ گوزنی در تهران محله  مرزداران تهران

حفاظ شاخ گوزنی در تهران محله مرزدازان تهران منطقه ۲

نرده شاخگوزنی نصب شده در طهران منطقه ۲ محله مرزداران با متراژ حدود ۴۰ متر با ارتفاع ۹۰ سانتیمتر با رنگ کوره ای

آدرس نصب حفاظ ساختمان : تهران – بلوار مرزدارن خیابان آریا فر نبش گلدیس ۷ پلاک ۳

حفاظ شاخ گوزنی در تهران از تولیدات لوکس حفاظ www.hefazlux.com
حفاظ شاخ گوزنی در مرزداران تهران از تولیدات لوکس حفاظ www.hefazlux.com

آدرس نصب حفاظ ساختمان : تهران – بلوار مرزدارن خیابان آریا فر نبش گلدیس ۷ پلاک ۳

حفاظ ساختمان شاخ گوزنی کرج : رنگ کوره ای قهوه ای سوخته حفاظ شاخگوزنی مدل ۹۰۱۳  در استان البرز  – آدرس : کرج کردان جاده سهیلیه – اغلان تپه – جاده زکی آباد – شهرک ویلایی .

حفاظ شاخ گوزنی کرج از لوکس حفاظ www.hwfazlux.com
حفاظ شاخ گوزنی کرج از لوکس حفاظ www.hwfazlux.com
حفاظ شاخ گوزنی کرج لوکس حفاظ www.hwfazlux.com
حفاظ شاخ گوزنی کرج از لوکس حفاظ www.hwfazlux.com

حفاظ شاخ گوزنی کرج

آدرس نصب : استان البرز – کرج – کردان – جاده سهیلیه – اغلان تپه – جاده زکی آباد – شهرک ویلایی .

حفاظ نیزار در تهران گیشا خیابان یکم

حفاظ نیزار با رنگ کوره ای قهوه ای سوخته نصب شده در تهران محله گیشا

آدرس محل نصب : تهران محله گیشا خیابان شهید برادران کارگری (خ ۲۹ ) پلاک ۵

حفاظ نی زار  : در پی تماس اولیه با لوکس حفاظ قرار بر بازدید و مشاوره در محلو همچنین ارسال نمونه شد .در بازدید اولیه و مشاوره با مالکین ساختمان مدل مدل نیزار با ارتفاع ۱۲۰ سانتیمتر  با میلگرد ۱۲ و رنگ قهوه ای سوخته که همرنگ درب های ساختمان بود در نظر گرفته شد وبرای استحکام بیشتر در هنگام نصب جهت شاسی کار از سپری استفاده گردید .  ساختمان شمالی بود و چراغهایی روی دیوار نصب بود که آنها نیز در نظر گرفته شد تا د رمحل خود حفاظ شوند. اندازه گیزی های مربوطه  انجام شد . حفاظ نیزار با میلگرد سایز ۱۲ میلیمتر و بر روی شاسی سپری ساخته و رنگ کوره ای گردید . نمونه این حفاظ با رنگ سفید و میلگرد ۱۲ با ارتفاع ۱ متر نیز قبلا در لواسان نصب شده بود.

حفاظ نیزار در تهران محله گیشااز تولیدات لوکس حفاظ www.hefazlux.com
حفاظ نیزار در تهران گیشا از تولیدات لوکس حفاظ www.hefazlux.com
حفاظ نیزار در تهران سعادت آباد ۱از تولیدات لوکس حفاظ www.hefazlux.com
حفاظ نی زار در تهران سعادت آباد ( نرده شاخگوزنی ) طهران

آدرس محل نصب : تهران محله گیشا خیابان شهید برادران کارگری (خ ۲۹ ) پلاک ۵

از دیگر تولیدات کارخانه لوکس حفاظ نسل جدید حفاظ روی دیوار و انواع درب و نرده میباشد که در ذیل به تعدادی از آنها اشاره میگردد:

نسل جدید حفاظ روی دیوار: انواع حفاظ روی دیوار

انواع درب :

برای دریاقت قیمت حفاظ شاخ گوزنی به این مطلب مراجعه نمایید : قیمت حفاظ شاخ گوزنی

برای دریافت اطلاعات نصب حفاظ شاخ گوزنی به این مطلب مراجعه نمایید : نصب حفاظ شاخ گوزنی

جهت دیدن نمونه کارهای نسل جدید حفاظ روی دیوار مثل حفاظ شاخ گوزنی به مطلب حفاظ ساختمان مراجعه نمایید .

برای دیدن نمونه کارهای حفاظ شاخ گوزنی در تهران  مطلب حفاظ شاخ گوزنی در تهران را مطالعه نمایید.

برای دیدن نمونه کارهای حفاظ شاخ گوزنی در کرج مطلب حفاظ شاخ گوزنی در کرج را مطالعه نمایید.

انواع نرده را میتوانید در مطلب مربوط به انواع نرده  و انواع نرده محفاظ روی دیوار مشاهده نمایید .

برای دیدن لیست مراکز خرید حفاظ شاخ گوزنی به این مطلب مراجعه نمایید.

تماس با ما – درباره لوکس حفاظ

شکلهای مختلف کلمه حفاظ در انگلیسی :

protection  ence  awning   fender  harborage  protector  screen  reserve bulkhead guard  lee  rampart  guarding  shield  cap  guardrail  parapet  safeguard

 چند سایت با موضوع نرده محافظ ساختمان  و حفاظ لوکس محافظتی  :

http://www.luxuryfence.ca

https://www.houzz.com/luxury-fence

https://www.houzz.com/luxury-iron-fence

https://www.silvatimber.co.uk/fencing/luxury-fences-and-premium-fence-kits.html

https://www.pinterest.com/pin/41799102761161723

https://www.jacksons-fencing.co.uk/the-edit/luxury-hit-and-miss-fence-panels-modernise-garden

https://www.alibaba.com/showroom/luxury-iron-fence.html

Call Now Buttonتماس