درب فرفورژه ویلایی (قیمت + عکس ) forged-villa-door

/درب فرفورژه ویلایی (قیمت + عکس ) forged-villa-door
درب فرفورژه ویلایی (قیمت + عکس ) forged-villa-door2020-01-31T14:41:03+03:30

درب فرفورژه ویلایی (قیمت + عکس ) forgedvilladoor

امروزه از مهم‌ترین قسمت‌های یک بنا و ساختمان که نقش بسیار مؤثری در به نمایش گذاشتن جلوه و نمای یک ساختمان زیبا و شیک را ایفا می‌کند و توجه هر بیننده‌ای را به خودش جلب مینماید, درب حیاط ویلا و یا درب پارکینگ ویلا است. درب فرفورژه ویلایی , این قسمت از ویلا و ساختمان آن‌قدر مهم میباشد که ما حتی برای آدرس دهی دقیق محل سکونتمان مخصوصا در شهرک های ویلایی گاهی اوقات به نوع درب ویلا اشاره می‌نمایییم, چون درب ورودی ویلا و  ساختمان اولین قسمتی است که به نمایش گذاشته‌ میشود و توجه افراد را جلب مینماید و  همیشه در ذهن افراد باقی می‌ماند.

تنوع در مدل درب فرفورژه ویلایی که معمولاً از فلزاتی مانند آهن ساخته می‌شد، در گذشته محدود بوده است و اغلب درب‌ها دارای طرح‌های یکنواخت ,ساده و تکراری بودند. و این موضوع کار را برای معماران و طراحان ویلا سخت مینمود. زیرا برای انتخاب طرح درب ورودی ویلا که از مهمترین قسمت های ویلا در زیبای میباشد دچار مشکل میشدند. و نهایتا برای خرید درب ویلا باید با مراجعه به کارگاه‌ درب و پنجره سازی از بین مدل‌های محدود و تکراری موجود در کارگاه، مدلی ساده را برای خرید انتخاب مینمودید. Forged_Iron_Doors

قیمت درب فرفورژه ویلایی با توجه به مدلی که انتخاب میگردید و میزان آهن آلات بکار رفته در ساخت آن مختلف بود. در این کارگاه‌ ها معمولا درب‌های از پیش‌ساخته شده موجود نبود و فقط چند عدد درب جهت نمونه ارائه میگردید بنابراین پس از انتخاب مدل درب باید ابعاد درب ورودی پارکینگ یا حیاط را اندازه‌گیری نموده و در اختیار کارگاه درب سازی قرار می‌دادیم تا پس از آن درب به‌صورت سفارشی ساخته میشد.

این پروسه زمان‌بر بود و بطور معمول چندین هفته زمان میبرد. از سویی پس از ساخت نیز امکان داشت با مشکلاتی مانند دقیق نبودن ابعاد درب و گونیا نبودن و یا رگلاژ نبودن درب ربرو شده و در ایده آل ترین وضعیت با کار گذاشتن درب ساختمان  و ویلا بدون وجود این مشکلات، حتما دربها نیاز به رنگ‌آمیزی داشتند.

درب فرفرژه ویلایی

درب-آهنی-درب-فلزی-درب-فرفورژه-کد-مدل-پروانه-

رنگ‌آمیزی این درب‌ها معمولا بوسیله نقاش ها و به‌روش دستی یا پیستوله­ ای انجام می‌شده است و ممکن بود سطح کار به‌شکل غیریکنواخت رنگ‌آمیزی گردد و زیبایی  رنگ درب تحت تأثیر قرار گیرد.

اما در حال حاضر و با پیشرفت تکنولوژی جوش و رنگ ,درب‌های جدیدی با نام‌های درب حیاط فرفورژه ، درب فرفورژه باغ و یا درب فرفورژه ساده , درب فرفورژه ویلایی  در کارگاه های بزرگ درب سازی ساخته میشود که علاوه بر زیبایی و تنوع رنگ در روش رنگ آمیزی کوره ای و جوش تحت گاز co2 برای اتصال قطعات چدنی نیز پیشرفت زیادی داشته و دربهای فوق العاده زیبا با دوام بسیار بالا در زمان کم ساخته میگردد.

انواع درب فرفورژه پارکینگ لوکس حفاظ

انواع درب فرفورژه پارکینگ

این مدل از درب‌ها بوسیله دستگاه‌های پیشرفته جوش و برش به‌صورت مهندسی ساخته‌میشوند و در اطاق رنگ مخصوص رنگ‌آمیزی به روش کوره‌ای رنگ‌آمیزی میگردند. ماندگاری رنگ‌ این نوع دربها در مقابل سرما و گرما بیشتر است و نیاز به رنگ آمیزی مجدد در کوتاه مدت ندارد .

درب فرفورژه ویلایی از لوکس حفاظ www.hefazlux.com

درب-آهنی-درب-فلزی-درب-فرفورژه-کد-۳۴۱۵-مدل-ترک

چگونه ایمنی درب ورودی را بسنجیم؟

در کنار زیبایی درب اولین موضوعی که در زمان ساخت درب و یا خریدن درب‌ ورودی حیاط ساختمان بسیار بسیار باید موردتوجه قرار گیرد میزان امنیت و ضریب ایمنی درب حیاط است.

فرقی ندارد که درب فرفورژه ویلایی بعنوان درب حیاط یا درب ورودی ساختمان مورد استفاده قرار گیرد درهرصورت از مهم‌ترین فاکتورهای انتخاب یک درب ضریب حفاظتی و امنیت آن است.

درب فرفوژه ویلایی لوکس حفاظ

درب-آهنی-فرفورژه-مدرن-کد-۳۲۷۳–

درب فرفورژه ویلایی از لوکس حفاظ www.hefazlux.com

درب-فلزی-پارکینگ-کد-۳۴۱۹-مدل-دسته-گل-

درب فرفورژه مدل ترک 09331403540

درب فرفورژه مدل ترک

درب فرفورژه مدل دسته گل با 09121403540سر درب www.hefazlux.com

درب فرفورژه

درب فرفورژه مدل الیزه

درب فرفورژه مدل الیزه

رنگ آمیزی درب فرفورژه

رنگ آمیزی درب فرفورژه

از دیگر تولیدات کارخانه لوکس حفاظ نسل جدید حفاظ روی دیوار و انواع درب و نرده میباشد که در ذیل به تعدادی از آنها اشاره میگردد:

نسل جدید حفاظ روی دیوار: انواع حفاظ روی دیوار

انواع درب :

برای دریاقت قیمت حفاظ شاخ گوزنی به این مطلب مراجعه نمایید : قیمت حفاظ شاخ گوزنی

برای دریافت اطلاعات نصب حفاظ شاخ گوزنی به این مطلب مراجعه نمایید : نصب حفاظ شاخ گوزنی

جهت دیدن نمونه کارهای نسل جدید حفاظ روی دیوار مثل حفاظ شاخ گوزنی به مطلب حفاظ ساختمان مراجعه نمایید .

برای دیدن نمونه کارهای حفاظ شاخ گوزنی در تهران  مطلب حفاظ شاخ گوزنی در تهران را مطالعه نمایید.

برای دیدن نمونه کارهای حفاظ شاخ گوزنی در کرج مطلب حفاظ شاخ گوزنی در کرج را مطالعه نمایید.

انواع نرده را میتوانید در مطلب مربوط به انواع نرده  و انواع نرده محفاظ روی دیوار مشاهده نمایید .

برای دیدن لیست مراکز خرید حفاظ شاخ گوزنی به این مطلب مراجعه نمایید.
Call Now Buttonتماس